Bohužel, nezasíláme do této destinace.

SERVICE CHAT TALK TO THE PEOPLE THAT BUILD YOUR BIKE:

CHAT IS NOT AVAILABLE RIGHT NOW. WE WILL BE BACK ONLINE SOON.

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

Aeroad

Cf slx

MADE FOR Racing.

Kolo číslo 1 na světě. Přepracováno. Koncept Aeroad ztělesňuje závodní cyklistiku v její nejčistší formě. Od chvíle kdy jsme poprvé představili Aeroad CF v roce 2010 nepřestali přicházet úspěchy: vítězství na největších jednodenních klasikách a Monumentech, dresy vedoucích závodníků ve všech třech Grand Tours a nejvyšší příčka v UCI žebříčku individuálních jezdců tři roky po sobě. S takovýmto odkazem jsme si nastavili pro nový vývoj vysokou laťku. Absolutní výkon ve všech oblastech. Žádné zkratky. Žádné kompromisy.

Aeroad CF SLX spojuje dohromady nejlepší aerodynamiku s klasickými parametry pro vítězné silniční kolo: maximální tuhost, nízká hmotnost rámu, výjimečné ovládání a suverénní komfort. Agresivní jízdní pozice dosažená díky naší Pro Geometry a komplexní integrace klíčových komponentů jako kokpit, sedlovka a brzd pro další optimalizaci aerodynamiky, Aeroadu CF SLX se podařilo dostat výkon silničního kola na další úroveň.

Michael Adomeit / konstruktér

 • "AEROAD CF SLX je v jistém slova smyslu spojení Ultimate CF SLX a Speedmax CF, kombinuje výhody obou těchto kol."

 • “Celé kolo je navrženo tak aby bylo maximálně aerodynamické. Design a aerodynamika musí jít ruku v ruce."

 • "Ve 45 km/h je odpor vzduchu 90% všeho co působí proti jezdci."

 • "Kokpit má obrovský vliv na aerodynamiku, protože je náběžnou hranou kola."

In comparison to predecessor

 • -19% wind resistance With Aerocockpit
 • +17% stiffness Frameset
 • -13% weight Frameset
 • -13,5W Aero-Drag At 45 km/h

Integrated
Design.

Wolfgang Kohl / konstruktér

 • "Chtěli jsme postavit kolo které je výkonné a dostatečně lehké pro úniky z peletonu, nástupy ve stoupáních nebo vítězství ve spurtech."

 • "Naše WorldTour týmy plánují s tímto kolem zvítězit v největších světových závodech. My chceme našim produktem uspokojit jejich vysoké nároky."

 • "Nový design byl potvrzen několika testy ve větrném tunelu. Každá plocha na kole byla vytvarována pro optimální aerodynamický výkon a má individuální roli stejně jako je součástí celého systému."

 • "Každá část kole je důležitá - rám, vidlice, sedlovka a aero-kokpit. Když bojujete o každý Watt musí každá část kola pracovat ve váš prospěch."

Aerokokpit CF Aerokokpit je charakteristický pro Aeroad CF SLX. Aerodynamika jezdce, která přispívá přibližně z 80% celkovému odporu vzduchu je velmi důležitá. Snížením šířky řidítek o 10mm v kombinaci s naší výkonostně zaměřenou Pro Geometry může jezdec dosáhnout kompaktnější a aerodynamičtější pozice.

Aerokokpit CF Aerokokpit CF je zcela nově vyvinutý Canyonem a hraje hlavní roli v aerodynamickém výkonu Aeroad CF SLX. Skládá se z řidítek s integrovaným představcem, Aerokokpit CF je perfektně integrovaný se zbytkem rámu jak z hlediska designu tak výkonu.

Hlavová trubka Pro dosažení našich vysokých cílů v oblasti ovládání, váhy a tuhosti jsme se rozhodli postavit Aeroad CF SLX s nezúženým 1 1/4" krkem vidlice. I přes větší průměr krku vidlice je čelní plocha rámu stále omezena na absolutní minimum díky ultra kompaktním ložiskům hlavového složení Acros společně s hlavovou trubkou ve tvaru přesýpacích hodin.

Kapotáž zadního kola Kapotáž zadního kolo integrovaná do unikátní sedlové trubky poskytuje výraznou aerodynamickou výhodu. S co nejplynulejším přechodem mezi rámem a zadním kolem se značně zlepšuje proudění vzduchu okolo celé zadní části kola. Toto také zlepšuje aerodynamiku zadního kola.

Aero sedlovka Plochá horní rámová trubka a integrovaná sedlová objímka potvrzují 100% zaměření na aerodynamický výkon a integraci komponentů na celém Aeroad CF SLX. Díky chybějící vnější podsedlové objímce končí sedlová trubka ve spojení s horní rámovou trubkou a pomáhá snižovat celkovou plochu.

VNITŘNÍ VEDENÍ LANEK Díky umístění vstupních a výstupních otvorů lanek na horní a spodní rámovou trubku vedou lanka přímým směrem a to zaručuje plynulý, spolehlivý a dlouhotrvající výkon. Vstupní otvory na hlavové trubce byly designovány také pro použití Aerokokpitu CF takže vše vede přímo do rámu.

< ?php Config::translate('specials-aeroad-cf-slx-tech07_head'); ?> Výsledky našich testů nám pomohli postavit spodní rámovou trubku Aeroad CF SLX která zajišťuje extrémně tuhou hlavovou trubku a vynikající aerodynamický výkon současně. Čísla mluví sama za sebe: Tuhost hlavové trubky - 100Nm/°, Tuhost šlapacího středu - 70N/mm.

BRZDY SHIMANO S PŘÍMOU MONTÁŽÍ Zatímco trend u aerodynamických rámů je montáž brzdy pod šlapací střed, my jsme u Aeroad CF SLX použili lehce upravenou přední brzdu s přímou montáží také vzadu. Testy ve větrném tunelu ukázaly, že se jedná o zdaleka nejefektivnější řešení.