Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Pokud bychom měli předpovídat budoucnost freeridingu jen podle barvy vlasů, tak je blonďatá.

Všichni co nejsou přesvědčení těmito výsledky se mohou podívat co naši tři jezdci, Anton Thelander, Thomas Genon a Peter Henke dodnes dokázali v jejich kariéře. Dohromady v roce 2014 založili Canyon Factory Freeride Team a budou objíždět ty největší světové akce. Tihle kluci vyjadřují svůj postoj k tomuto sportu svým ježděním: jejich whipy, salta nebo rotace vypadají hladce a jednoduše jako popíjení osvěžujícího nápoje ve slunném odpoledni. Impozantní kombinace Švéda, Belgičana a Němce dělá z Canyon Factory Freeride Teamu velmi nebezpečného soupeře. Potřebujete důkaz? Podívejte se na výsledky v poslední FMB World Tout sezóně. Peter dosáhl pódia na Colorado Freeride Festival, Anton byl oceněn na Red Bull Phenom, X-Games v Mnichově a Martin Söderström Invitational v Uppsale a Thomas skončil celkově čtvrtý v hodnocení FMB World Tour, takže cíle pro další sezónu jsou jasné.

Ať už na obrovských dirtech na Vienna Air King nebo při pokořování Matky přírody na Red Bull Rampage v Utahu všude tam bude i Canyon Factory Freeride Team. A jejich kola? Kluci dostanou nová kola Canyon Stitched a když půjde do tuhého a tratě se přiostří, tak vytáhnou Torque DHX.

Pojďme na to chlapci, rok 2014 bude velký!

Thomas Genon

Tenhle chlapík spojuje pódiové výkony s řáděním na dirtu za domem. Jeho finálové jízdy vypadají jakoby by je trénoval do foam pitu. I přesto vypadá v klidu a sazí triky s dokonalou přesností. Na scéně je známý jako "La Frite", Thomas pochází z belgických rovin, ale tomu neuvěříte když vidíte jak jezdí. V roce 2013 se Thomas dostal do finále závodu Red Bull Rampage. Je to určitě jeden z největších favoritů letošní FMB World Tour.

Peter Henke

Nováček na freeride scéně a nejmladší člen Canyon Factory Teamu to je Peter Henke. Závodit s kamarády začal když mu bylo devět a dovedlo ho to k největšímu světovému podniku FMB World Tour. V průběhu roku 2013 si tento německý jezdec oblíbil poměřování se s nejlepšími slopestylisty světa a výsledkem bylo pódiové umístění na Coloradu Freestyle Festivalu díky neuvěřitelnému double-backflipu. Pro letošek má Peter v kalendáři vyznačeny všechny podniky FMB World Tour.

STITCHED

Nový člen naší rodiny. Stitched je první kolo z nabídky Canyon Dirt a Slopestyle kol. Od začátku roku 2013 Thomas a Anton dokonale ukazovali on tenhle bike dokáže a bylo z toho několik pódiových umístění.

Anton Thelander

Když už někdo dostane přezdívku "Cleanlander" tak musí být hodně dobrý na dvou kolech. Anton Thelander není vyjímkou jak to za posledních pár let ukázal. Už když se v roce 2011 objevil na Red Bull District Ride byla očekávání vysoká. V roce 2013 bral zlato na Mnichovských X-Games a ve stejném roce byl korunován králem Martin Södreström Invitational a to před domácím publikem v Uppsale. Anton "Cleanlander" bude v roce 2014 útočit na pódium v FMB World Tour.

Sledujte Canyon
Factory Freeride Team
na Facebooku