Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

SWIM. CANYON. RUN.

Leanda Cave "Queen of Kona 2012", Nils Frommhold, Markus Fachbach, Jens Kaiser a mnoho dalších světově proslulých triatlonistů bude v sezóně 2014 sedlat kola Canyon. Ať už na Evropském okruhu nebo na mistrovství světa na Havaji všude tam budou tito závodníci vybaveni koly Canyon Speedmax CF a budou na nich útočit na stupně vítězů.

Canyon Champions

Leanda 
Cave

Leanda je na triatlonové scéně legendou. V roce 2012 se stala první ženou, které se v jediném roce podařilo triumfovat na podnicích Ironman a Ironman 70.3. Ačkoliv většina jejího tréninku probíhá v USA je velmi pyšná na své velšské kořeny a tvrdí, že má "tu nejlepší práci na světe".

Jürgen 
Zäck

Spolupráce Jürgena a Canyonu se táhne dlouhých 30 let, ještě z dob Radsportu Arnold. Mnohé se změnilo, ale tento 8-mi násobný Ironman šampión stále závodí na kolech Canyon a hraje klíčovou roli při vývoji nových modelů.

Markus 
Fachbach

Za posledních 5 let získal Markus mnoho úspěchů v závodech na dlouhých tratích včetně vítězství na Ironman Regensburg v roce 2011. Markus pochází z Kradenbachu v západním Německu a naprosto podlehl svému stroji Speedmax CF: "Neexistuje rychlejší kolo."

Nils Frommhold

Po množství úspěchů na krátkých tratích přešel Nils v roce 2012 na ty dlouhé a to vítězstvím na podniku Ironam v Arizoně. Nils závodí v mezinárodních triatlonových soutěžích na kole Speedmax CF od roku 2013. Svůj trénink dělí mezi Freiburg v jižním Německu a ostrov Fuerteventura.

Canyon Triathletes

Canyon spolupracuje již několik let s nejlepšími triatlonisty světa a neustále se snaží rozšiřovat svou působnost v tomto sportu. Například podporou mladých talentů na jejich cestě k velikosti. Jsou to závodníci jak Konstantin Seufert, Johannes Moldan a "Začátečník roku 2013" Boris Stein nebo zavedených bojovníků jako je Bas Diederen z

Team4Talent: zaměřujeme se na dlouhodobou spolupráci s našimi závodníky. Každý z našich závodníku je pro nás nesmírně cenný z hlediska zpětné vazby, kterou nám dokáže poskytnout a my jsme tyto poznatky schopni promítnout do vývoje našich výrobků. Konec konců našim cílem je postavit to nejlepší triatlonové kolo na světě. Swim - Canyon - Run. Těšíme se na skvělou sezónu!

Katja 
Rabe

Datum narození: 13.08.1978

Boris
 Stein

Datum narození: 19.10.1984

Johannes 
Moldan

Datum narození: 29.04.1988

Bas 
Diederen

Datum narození: 19.05.1980

Konstantin 
Seufert

Datum narození: 23.02.1991

Jens 
Kaiser

Datum narození: 06.02.1979