Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Nerve CF

Perfektní pro traily, horské jízdy a maratony

9 bodů z 10

bike

Nejlepší kolo pro Transalp

bike

Super – 129,25 bodů

Vynikající - vítěz testu! Ohromující! Nejlepší kolo na světě! Během neuvěřitelně krátké doby po uvedení na trh dosáhl celoodpružený karbonový Nerve CF na dominantní postavení v testech nejrenomovanějších světových cyklomagazínů. Také elegantní design tohoto modelu byl oceněn odborníky verdiktem Nerve CF - "State of the art" (špičkový), což demonstroval i oceněními v renomovaných mezinárodních soutěžích designu jako Red dot, IF design Gold Award a Good Desing. Srdcem lehkého karbonového rámu, vážícího jen 1900 gramů, je celokarbonová zadní stavba z jediného kusu se sedlovými vzpěrami Flex Pivot, které zajišťují funkci místo zadního otočného čepu. Je to umožněno materiálem a konstrukcí zadní stavby, která zaručuje průhyb až o 3,5 stupně, který je normálně prováděn čepem (Flex Pivot technologie). Tato inovativní technologie minimalizuje hmotnost a údržbu bez kompromisů ve funkci odpružení, boční tuhosti a odolnosti.

Optimalizovaná kinematika rámu zajišťuje vynikající výkony ve stoupáních. S plovoucím tlumičem a krátkým, pevným a lehkým karbonovým vahadlem z jednoho kusu je tuhý zadní trojúhelník citlivější a poskytuje 120 mm efektivního zdvihu odpružení a umožňuje jemně projet traily a sjezdy. Pro zaručenou optimální pozici v sedle v každé situaci, dokonce i v technicky náročných pasážích, jsou všechny modely vybaveny teleskopickou sedlovkou RockShox Reverb Stealth Vario, která zajišťuje jednoduchou změnu nastavení z řídítek.

modely

Nerve CF 9.0 LTD 3.599 €

Nerve CF 9.0 2.999 €

Nerve CF 8.0 2.499 €

Flex Pivot

Sedlové vzpěry se skládají z jednotné a flexibilní karbonové struktury, což umožňuje, aby se při zátěži nepatrně prohýbaly. Průhyb o 3.5° je minimální. Tím odpadá nutnost použití čepů na řetězových vzpěrách. Také tím značně redukuje opotřebení a snižuje hmotnost.

Hliníkové vahadlo s plovoucím uchycením tlumiče

Spodní uchycení tlumiče není uchyceno přímo k rámu, ale pohybuje se společně se zadním trojúhelníkem na rozšířených řetězových vzpěrách. Vyladění pákových poměrů u horního i dolního uchycení tlumiče značně vylepšilo kinematické vlastnosti, které tak jde maximálně využít z použitých materiálů.

One-piece rear triangle

Celá zadní stavba je vyrobena z karbonu a je z jednoho kusu bez svárů nebo čepů. To dělá zadní trojúhelník extrémně tuhým a zároveň velmi lehkým. Navíc to propůjčuje kolu jedinečný vzhled.

Internally routed line for Stealth – Sealable opening on the down tube

Hydraulické ovládání sedlovky Reverb Stealth je vedeno uvnitř rámu. Tím se eliminuje nutnost vést kabel vně. Pro odpůrce, kteří nechtějí o teleskopické sedlovce ani slyšet, je možnost vedení a připojení ovládání na přední straně zcela odstranit, aby kolo nebylo ani o jediný gram těžší. Rám vypadá velmi čistě a úhledně jak se sedlovkou Reverb Stealth, tak bez ní.