Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Grand Canyon AL 29

Univerzál v každé situaci

Velo

10 bodů z 10-ti

Mbr

Vítěz Testu - Dámský Hardtail Roku

BIKE (France)

Vítěz testu

Díky zkušenostem, které jsme získali v závodech světového poháru s modelem Grand Canyon CF SLX , jsme navrhli model Grand Canyon kombinující výhody devětadvacítek s komfortnější pozicí v sedle. Výborné stoupací a sjezdové charakteristiky, lepší trakce díky větší ploše kontaktu plášťů a vylepšená setrvačnost: model Grand Canyon AL zaujme vynikající univerzálností a přináší nepřekonatelnou efektivitu. Vysoce kvalitní hliníkový rám s progresivní geometrií a propracovanými profily trubek poskytuje pohodlnou jízdu, díky centrální pozici na kole, díky čemuž je jízda bezpečná a zábavná v jakémkoliv terénu.

Krátká hlavová trubka zajišťuje dobré výkony ve stoupání - hmotnost jezdce je přenášena i na přední kolo dokonce i v prudkých kopcích. Ať už jedete na projížďku po práci nebo se vydáte na dlouhou jízdu či maraton, jste naplno připraveni na všechny nástrahy s modelem Grand Canyon AL. Velikost rámu XS je osazena koly o průměru 27,5 palce - kompletně přepracovaný rám a vybavení poskytuje optimální celek a geometrii v této velikosti pro kvalitní jízdu.

modely

Grand Canyon AL 6.9 949 €

Grand Canyon AL 29 6.9 CH 999 €

Grand Canyon AL 5.9 W 749 €

Grand Canyon AL 5.9 749 €

Grand Canyon AL 29

Vyvážená 29-ti palcová geometrie

Vyměnitelná patka přehazovačky

Pro případ, že dojde k pádu, aby nebyla poškozena přehazovačka nebo rám, může být jednoduše vyměněna patka přehazovačky.

Napojení sedlové trubky

Řešení středové partie