Bohužel, nezasíláme do této destinace.

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Grand Canyon AL SLX 29

29" at its best

Špičkový hliníkový rám, inovativní použitá řešení a vynikající úroveň tuhosti - model Grand Canyon AL SLX přináší vše, co potřebuje perfektní hardtail pro maratony a traily. Progresivní geometrie je optimálně navržena pro požadavky 29 palcových kol: krátký rozvor poskytuje hbité ovládání a použití krátké hlavové trubky zajistí snadnou jízdu i v nejprudších stoupáních. Díky sportovní pozici centrálně v kole můžete dosáhnout patřičného přítlaku do pedálů i ve strmých kopcích. Široká oblast napojení ve středové části nabízí prvotřídní tuhost pro konzistentní výkony v horách a to i díky Shimano Press-Fit středu a patentované sedlové trubce Maximus.

Pevná osa X12 nenabízí pouze nízkou hmotnost a výbornou tuhost ale také 100%-ně precizní usazení zadního kola a brzdového disku. Vybaven převody speciálně vyvinutými pro větší průměr kol (triple 40/30/22 nebo double 38/24) je tato hliníková raketa výborně připravena jak na technicky náročná stoupání, tak i na nejrychlejší sekce maratonů. Velikost rámu XS je osazena (kromě modelu Grand Canyon AL SLX 9.9) koly o průměru 27,5 palce - kompletně přepracovaný rám a vybavení poskytuje optimální celek a geometrii v této velikosti pro kvalitní jízdu.

modely

Grand Canyon AL SLX 9.9 1.699 €

Grand Canyon AL SLX 8.9 1.399 €

Grand Canyon AL SLX 7.9 W 1.199 €

Grand Canyon AL SLX 7.9 1.149 €

Grand Canyon AL SLX 29

HYDROFORMING RÁMU

Tvarované profily trubek zvyšují pevnost, což má pozitivní vliv na tuhost rámu. Navíc se tím zvýší i odolnost trubek a proto jsou další výztuhy již zbytečné.

VNITŘNÍ VEDENÍ BOVDENŮ

Čistý vzhled rámu a ochrana proti nečistotám: Vnitřní vedení bovdenů od Canyonu.

MAXIMUS SEATTUBE

Patentovaná sedlová trubka Maximus Seattube má všechny předpoklady dosáhnout extrémně tuhého zadního trojúhelníku díky velké ploše napojení mezi sedlovou trubkou a středovou částí.

X12 pevná osa

Tuhost je nejdůležitější. To neplatí jen u rámu, ale i u os. Díky použití X12 pevné osy vpředu i vzadu je zvýšena tuhost a jízdní výkony jsou znatelně lepší. U hliníkových 29tek je tato výhoda obzvlášť důležitá.

Pure Cycling.