Bohužel, nezasíláme do této destinace.

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Grand Canyon CF SL 29

The race bike that's a cut above the rest

mtbs

Velo

Biker

4/5 hvězdy

S geny veleúspěšného modelu Grand Canyon CF SLX a vybaven inovativními řešeními jako např. vnitřní vedení bovdenů, pevná osa X12 a středová ložiska Pressfit, zabírá nový model Grand Canyon CF SL jedno z nejvyšších míst mezi hardtaily značky Canyon. Optimálně využité vrstvení karbonových vláken poskytuje rámu vynikající tuhost a komfort, což generuje přímé zrychlování, které je nezbytné pro každý závod. Patentovaná technologie Impact Protection Unit (IPU) v řízení nabízí bezpečí i v případě pádu. Zarážky v konci rejdu řídítek zabrání kontaktu s horní rámovou trubkou a její případné poškození.

Prověřená závodní geometrie tohoto twentynineru s krátkými řetězovými vzpěrami, sedlovou trubkou Maximus a nízko položeným středem poskytují perfektní pozici na kole, která přináší nejlepší stoupací i sjezdové výkony. Rozšířená hlavová trubka zajišťuje ještě hbitější a bezpečné ovládání v rychlých klesáních. Ať už pojedete maratony nebo etapové závody, je tento Grand Canyon CF SL bezchybným náčiním s nepřekonatelným poměrem cena/výkon.

modely

Grand Canyon CF SL 8.9 2.399 €

Grand Canyon CF SL 7.9 SE 1.999 €

Grand Canyon CF SL 7.9 1.799 €

Grand Canyon CF SL 6.9 1.599 €

Grand Canyon CF SL 29 6.9 CH 1.599 €

Grand Canyon CF SL 29 Frameset 899 €

Grand Canyon CF SL 29

Masivní hlavová trubka

Přesnost ovládání je jedním z nejdůležitějších parametrů jízdy. Díky kónickému řízení je usazení krku vidlice ve spodní části hlavové trubky větší a přesnější, což také umožňuje kónické vidlici přesné řízení, které dává lepší odezvu a pocit z řízení předního kola při brzdění a zatáčení.

Impact Protection Unit

Technologie Impact Protection Unit (aktuálně v patentovém řízení) je zárukou, že v případě nehody řídítka nepoškodí horní rámovou trubku.

X12 pevná osa

Tuhost je největším přínosem. To neplatí jen u rámu, ale také u os. Použitím pevných os X12 je zvýšena tuhost a ovladatelnost kola je znatelně lepší.

Hydroformované profily trubek

Pure Cycling.