Bohužel, nezasíláme do této destinace.

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Grand Canyon CF SLX 29

VÍTĚZNÉ KOLO NA TRANSALP

Rychlý jako šíp, superlehký vítězný model ze závodu Transalp v sezónách 2012 a 2013 drží bike první místo mezi špičkovými karbonovými rámy díky unikátním technickým řešením. Recept úspěchu současného evropského šampiona v maratonu je ukrytý uvnitř rámu. Jedinečné uspořádání a orientace různých druhů karbonových vláken zajišťuje využití výhod toho materiálu na maximum, což dává kolu vynikající tuhost a úroveň komfortu.

Krátké řetězové vzpěry pro hbité a stabilní ovládání, nízko položený střed pro ideální pozici na kole, krátká hlavová trubka pro snadnou jízdu do kopců - Grand Canyon CF SLX nabízí nejlepší předpoklady pro použití na maratonech a XC. Extrémně tuhá rozšířená hlavová trubka zajistí lepší agilní řízení a bezpečí jízdy i v prudkých sjezdech. Dalším šperkem je Impact Protection Unit (IPU) na horní rámové trubce, která zabraňuje řídítkům v kontaktu a případnému poškození rámu při pádu. Se svou prověřenou závodní geometrií je nový Grand Canyon CF SLX ideálně sestavený pro náročné závodníky na XC a maratony.

MODELY 2013 SECURE ONE OF THE REMAINING 2013 MODELS NOW!

Grand Canyon CF SLX 29

MASIVNÍ HLAVOVÁ TRUBKA

Přesnost ovládání je jedním z nejdůležitějších parametrů jízdy. Díky kónickému řízení je usazení krku vidlice ve spodní části hlavové trubky větší a přesnější, což také umožňuje kónické vidlici přesné řízení, které dává lepší odezvu a pocit z řízení předního kola při brzdění a zatáčení.

IMPACT PROTECTION UNIT

Technologie Impact Protection Unit (aktuálně v patentovém řízení) je zárukou, že v případě nehody řídítka nepoškodí horní rámovou trubku.

X12 PEVNÁ OSA

Tuhost je největším přínosem. To neplatí jen u rámu, ale také u os. Použitím pevných os X12 je zvýšena tuhost a ovladatelnost kola je znatelně lepší.

HYDROFORMOVANÉ PROFILY TRUBEK

Pure Cycling.