Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Nerve AL 29

Maximální výkon vpřed a optimální ovladatelnost

mtbs

10/10 bodů

Bike Radar

4.5 hvězd z 5

MountainBIKE Testsieger

Vynikající - vítěz testu

Lehký, agilní a extrémně univerzální vítěz designové soutěže Red dot 2013, pokračuje tento celoodpružený twenty-niner v úspěšné jízdě i v novém modelovém roce . Nejzajímavějším detailem rámu je hydroformovaná horní rámová trubka z jednoho kusu, která dává kolu jedinečný efektní vzhled a zároveň zaručuje odolnost a spolehlivost. Moderní a bezchybný tvar rámu využívá všech výhod hliníkového materiálu. Vynikající hmotnost rámu jen 2650 gramů, vnitřní vedení bovdenů dotvářejí celkový unikátní dojem.

Rozšířená hlavová trubka pro maximální tuhost a precizní řízení, mírný poměr ukazatelů stack a reach pro sportovní, ale zároveň komfortní pozici na kole - geometrie, poměry a vybavení tohoto univerzálního kola jsou perfektně navrženy pro požadavky většího průměru kol. Další detailní řešení jako předpjatá, plně integrovaná kuličková ložiska s kosoúhlým stykem v hlavním čepu a vahadle, technologie anti-squat kinematics a také X12 pevná osa nabízí nejlepší jízdní výkony a dlouhou odolnost. S maximálním zrychlením a plnou ovladatelností je Nerve AL 29 ideálním kolem pro sportovní a náročné jezdce - a to i díky 110 mm zdvihu odpružení, které je díky větším kolům prokazatelně efektivnější.

modely

Nerve AL 9.9 SL 2.699 €

Nerve AL 29 9.9 SL CH 2.699 €

Nerve AL 9.9 2.299 €

Nerve AL 8.9 1.799 €

Nerve AL 29 8.9 CH 1.799 €

Nerve AL 7.9 1.599 €

Hydroforming tubes

Nejvýraznějším rysem moderního hliníkového rámu je horní trubka z jednoho kusu. Díky nejmodernějším postupům při hydroformingu není potřeba dalších vzpěr pro připojení k sedlové trubce. Tím se snižuje počet svarů a dosáhne se vyšší pevnosti a odolnosti.

Tapered Steerer

Přesné řízení je klíčovým parametrem pro jizdní vlastnosti každého horského kola. Díky Tapered řízení je prostor v hlavové trubce pro spodní uložení ložisek rozšířený. To vede ke 100%-nímu zvýšení tuhosti hlavové partie.

Ložiska zadního trojúhelníku

Použitím předpjatých ložisek s kosoúhlým stykem v hlavních čepech a vahadle jsem eliminovali vůle a dosáhli optimálního stupně tuhosti. Všechna ložiska jsou navíc vybavena dvojitým zapouzdřením. To efektivně odpuzuje nečistoty, čepy mají delší dobu životnosti a poskytují značně lepší odezvu.

X12 THRU-AXLE

Větší 29-palcová kola vyžadují delší řetězové vzpěry a proto použití moderních pevných os X12 je rozhodujícím faktorem. Ty zaručují přesnost jízdy a bezpečné ovládání v každé situaci.