Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Budeme opět dostupní v Pond?l od 08:30. Zašlete nám e-mail.

Nerve AL

Skvělý univerzál pro terénní využití

Velo

86% - vítěz testu

MountainBIKE Testsieger

Vynikající - vítěz testu!

MountainBIKE Testsieger

Vynikající - Vítěz testu!

Maximální odolnost a nejlepší univerzální charakteristiky - to jsou vlastnosti celoodpruženého modelu Nerve AL se 120 mm zdvihu. Nejúspěšnější řada horských kol Canyon je dostatečně lehká i pro použití na maratonech a také flexibilní a komfortní pro náročné a dlouhé traily. Nový rám 27,5" pro Nerve AL je vyvinut z veleúspěšného modelu 2013 a pokračuje v inovacích řady Nerve. S použitými koly 27,5" poskytuje velmi obratné ovládání a nízkou hmotnost.

Špičkové vlastnosti vychází z tuhého hliníkového rámu a inovativních technologií Canyon. Excelentní Anti-squat kinematics proti pohupování při šlapání, vnitřní vedení bovdenů, Canyon chránič řetězové vzpěry a nová pevná osa "Canyon Through Axle" jsou nejnovější použité technologie. Design hydroformované horní rámové trubky je technicky unikátní, atraktivní a perfektně dotváří celkový vzhled kola. Vybalancovaný zadní trojúhelník a precizní řízení zajišťují excelentní kontrolu dokonce i v prudkých dlouhých sjezdech a dělají z modelu Nerve AL perfektně ovladatelný a vyvážený univerzální bike.

modely

Nerve AL 9.0 SL 3.299 €

Nerve AL 9.0 W 2.599 €

Nerve AL 9.0 2.599 €

Nerve AL 8.0 W CH 1.999 €

Nerve AL 8.0 W 1.999 €

Nerve AL 8.0 1.999 €

Nerve AL 7.0 W 1.699 €

Nerve AL 7.0 1.699 €

Nerve AL 6.0 1.399 €

TAPERED STEERER

Přesnost ovládání je jedním z nejdůležitějších parametrů jízdy. Díky kónickému řízení je usazení krku vidlice ve spodní části hlavové trubky větší a přesnější, což také umožňuje kónické vidlici přesné řízení, které dává lepší odezvu a pocit z řízení předního kola při brzdění a zatáčení.

ANTI-SQUAT KINEMATIC

Speciální navržení kinematických křivek rámu umožňuje, aby se různé síly navzájem eliminovaly. To zabraňuje pohupování bez vlivu na citlivost odpružení rámu. Zadní trojúhelník tak pracuje spolehlivěji bez ztráty efektivity pohonu a nabízí lepší komfort a trakci.

POSTMOUNT STANDARD

Díky uchycení Postmount-Standard na zadním kole jsou šrouby vystavovány výhradně tahovým silám a nikoliv střihovým. To zaručuje vysoký stupeň bezpečnosti uchycení brzdy. Hliníkový rám také rozptyluje na zadním trojúhelníku teplo vznikající při brzdění, což zajišťuje velmi vysokou úroveň stability.

VNITŘNÍ VEDENÍ \nBOVDENŮ

Nový systém osy Canyon through-axle, s 12 mm pevnou osou, zajišťuje maximální pevnost zadního kola. V porovnání s jinými systémy pevných os, je zadní kolo uchyceno zcela na konci zadní stavby, což umožňuje jednodušší a rychlejší usazení a vyjmutí kola.