Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Spectral AL 29

Špičkový univerzál

Terénní kvality nového modelu Spectral AL 29 jsou viditelné na první pohled - excelentně navržený rám, 130 mm zdvihu a 29" palcová kola - zaručují lepší trakci pro maximální zábavu na trailech, což poskytuje efektivní zrychlení i v dlouhých stoupáních. Kompletně nový rám kombinuje čistý design s inovativními technologiemi a moderní geometrií - nízko položený střed zajistí perfektní pozici na kole a zároveň krátké řetězové vzpěry umožní obratné ovládání. Ideální úhel sedlové trubky 74° pak zaručuje efektivní přenos energie na zrychlení.

Vylepšená a nekomplikovaná řešení jsou dalším znakem tohoto twenty-nineru, který je lehce rozpoznatelný díky své kombinaci sedlových vzpěr a horní rámové trubky, které dělají tento robustní hliníkový rám nepřehlédnutelným. Inovativní technologie jako integrovaný chránič řetězové vzpěry, rozšířená hlavová trubka, možnost použití sedlovky Reverb Stealth, středové složení Pressfit, 12 mm pevná osa a vnitřní vedení bovdenů dokazují, že rám je technologická špička. Výborné kvality do terénu, propracované odpružení a precizní řízení - Spectral AL 29 poskytuje všechno, co požadujete pro zábavu v náročném terénu.

modely

Spectral AL 9.9 EX 3.199 €

Spectral AL 9.9 SL 3.499 €

Spectral AL 8.9 2.699 €

Spectral AL 7.9 CH 2.299 €

Spectral AL 7.9 2.299 €

Spectral AL 6.9 1.999 €

TAPERED STEERER

Přesné řízení je klíčovým parametrem pro jizdní vlastnosti každého horského kola. Díky Tapered řízení je prostor v hlavové trubce pro spodní uložení ložisek rozšířený. To vede ke 100%-nímu zvýšení tuhosti hlavové partie.

ANTI-SQUAT-KINEMATIC

Díky umístění čepů ve čtyřčepovém mechanismu, je naše anti-squat-kinematics schopna vykompenzovat pohupování od pedálů. Nějaký lockout nebo vysokokompresní odpružení jsou pak zbytečné. Zadní trojúhelník funguje citlivě, bez ztráty výkonu a poskytuje více komfortu a trakce.

Postmount standard

Díky uchycení Postmount-Standard na zadním kole jsou šrouby vystavovány výhradně tahovým silám a nikoliv střihovým. To zaručuje vysoký stupeň bezpečnosti uchycení brzdy. Hliníkový rám také rozptyluje na zadním trojúhelníku teplo vznikající při brzdění, což zajišťuje velmi vysokou úroveň stability.

CANYON THROUGH AXLE

Nový systém osy Canyon through-axle, s 12 mm pevnou osou, zajišťuje maximální pevnost zadního kola. V porovnání s jinými systémy pevných os, je zadní kolo uchyceno zcela na konci zadní stavby, což umožňuje jednodušší a rychlejší usazení a vyjmutí kola.