Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

Endless Trail Discovery 

Spectral AL 29

The Spectral is built to deliver ultimate kicks whatever the trail, wherever you ride. Armed with all that you need for all-mountain cruising, the tapered steerer and through axles boost stiffness for fast and accurate handling with more direct braking performance, while the PressFit bottom bracket provides a solid pedalling platform. A responsive 130 mm chassis combines perfectly with the large contact patch of 29” wheels to give unreal amounts of traction at all times and dispatch sketchy root and rock sections without even breaking a sweat.

Our proven Anti-Squat Kinematics help to eliminate pedal bob and work together with the steep 74° seat angle to ensure efficient power transfer when spinning the cranks back up to the top. The low-slung bottom bracket and compact chainstays creates a balanced geometry that unites the best in terms of agility and stability when carving turns or bombing descents. Unstoppable in pretty much any riding scenario, the Spectral AL 29 is rounded off by its distinctive and flowing forms to match the shapes you’ll be throwing when taking some quality time out on the trails.

modely 2015 – dostupné nyní!

Spectral AL 9.9 SL 3.999 €

Spectral AL 9.9 EX 3.399 €

Spectral AL 8.9 2.999 €

Spectral AL 7.9 2.599 €

Spectral AL 6.9 2.199 €

modely 2014 – Objednejte jeden z posledních modelů 2014!

Spectral AL 9.9 EX 3.199 €

Spectral AL 9.9 SL 3.299 €

Spectral AL 9.9 SL CH 3.299 €

Spectral AL 8.9 2.499 €

Spectral AL 7.9 CH 2.099 €

Spectral AL 7.9 2.099 €

Spectral AL 6.9 1.799 €

TAPERED STEERER

Přesné řízení je klíčovým parametrem pro jizdní vlastnosti každého horského kola. Díky Tapered řízení je prostor v hlavové trubce pro spodní uložení ložisek rozšířený. To vede ke 100%-nímu zvýšení tuhosti hlavové partie.

ANTI-SQUAT-KINEMATIC

Díky umístění čepů ve čtyřčepovém mechanismu, je naše anti-squat-kinematics schopna vykompenzovat pohupování od pedálů. Nějaký lockout nebo vysokokompresní odpružení jsou pak zbytečné. Zadní trojúhelník funguje citlivě, bez ztráty výkonu a poskytuje více komfortu a trakce.

Postmount standard

Díky uchycení Postmount-Standard na zadním kole jsou šrouby vystavovány výhradně tahovým silám a nikoliv střihovým. To zaručuje vysoký stupeň bezpečnosti uchycení brzdy. Hliníkový rám také rozptyluje na zadním trojúhelníku teplo vznikající při brzdění, což zajišťuje velmi vysokou úroveň stability.

CANYON THROUGH AXLE

Nový systém osy Canyon through-axle, s 12 mm pevnou osou, zajišťuje maximální pevnost zadního kola. V porovnání s jinými systémy pevných os, je zadní kolo uchyceno zcela na konci zadní stavby, což umožňuje jednodušší a rychlejší usazení a vyjmutí kola.