Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

Spectral AL

Zkonstruován pro nekompromisní all-mountain výzvy

Velo

MBR TourGuide

Spectral AL je naše odpověď na požadavky all-mountain bikingu. Kompletně nový, špičkový hliníkový rám se zdvihem 140 mm má všechny nejnovější a inovativní technologie jako jsou pevná osa Canyon Through Axle, integrovaný chránič řetězové vzpěry, středové složení Pressfit a integrované uchycení přehazovačky. Spectral AL vyčnívá díky své univerzalitě a výkonům v prudkých stoupáních, houpavých singltrailech a náročných sjezdech. 27,5 palcová kola poskytují perfektní kompromis mezi obratností, nízkou hmotností a vyšší setrvačností.

"Geniálně jednoduchý", zaměrili jsme se na základy - to byl úkol při vývoji nového Spectral AL. Funkční, inovativní design je nepřehlédnutelný díky čistým a jasným konturám, které spolupracují se všemi komponenty a tvoří harmonický celek. Tvar a design vzpěr zadního trojúhelníku přeházejí pozvolna k horní rámové trubce a formují jedinečnou siluetu rámu Spectral AL. Složit, vyjet a už si jen užívat - nový Spectral AL se jednoduše musí zažít.

modely

Spectral AL 9.0 EX 3.099 €

Spectral AL 9.0 SL 3.499 €

Spectral AL 8.0 2.699 €

Spectral AL 7.0 2.199 €

Spectral AL 7.0 W 2.199 €

Spectral AL 6.0 1.999 €

TAPERED STEERER

Přesnost ovládání je jedním z nejdůležitějších parametrů jízdy. Díky kónickému řízení je usazení krku vidlice ve spodní části hlavové trubky větší a přesnější, což také umožňuje kónické vidlici přesné řízení, které dává lepší odezvu a pocit z řízení předního kola při brzdění a zatáčení.

Anti-Squat Kinematic

Speciální navržení kinematických křivek rámu umožňuje, aby se různé síly navzájem eliminovaly. To zabraňuje pohupování bez vlivu na citlivost odpružení rámu. Zadní trojúhelník tak pracuje spolehlivěji bez ztráty efektivity pohonu a nabízí lepší komfort a trakci.

Postmount standard

Díky uchycení Postmount-Standard na zadním kole jsou šrouby vystavovány výhradně tahovým silám a nikoliv střihovým. To zaručuje vysoký stupeň bezpečnosti uchycení brzdy. Hliníkový rám také rozptyluje na zadním trojúhelníku teplo vznikající při brzdění, což zajišťuje velmi vysokou úroveň stability.

Canyon Through Axle

Nový systém osy Canyon through-axle, s 12 mm pevnou osou, zajišťuje maximální pevnost zadního kola. V porovnání s jinými systémy pevných os, je zadní kolo uchyceno zcela na konci zadní stavby, což umožňuje jednodušší a rychlejší usazení a vyjmutí kola.