Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Budeme opět dostupní v Monday od 08:30. Zašlete nám e-mail.

Strive AL

Sjezd začíná už stoupáním

Zábava, akce a svoboda. Modelová řada Strive AL nabízí nekompromisní enduro stroje pro opravdové nadšence této disciplíny. Tohle je důvod proč si Strive AL vybral také Canyon Factory Enduro Team pro letošní Enduro World Series. Nepřekonatelný ve sjezdech kde se adrenalin vyplavuje do krve ve velkém, ale také mistr obtížných výjezdů. Unikátní hydroformingový rám je uzpůsoben potřebám jezdců endura. Je lehký a díky 270° boxu je kinematika zadní stavby dokonale přizpůsobena těžkému terénu a pracuje nezávisle na šlapání a brzdění.

Čepy zadní stavby mají jehlová ložiska, která ještě zvyšují její citlivost vůči nerovnostem. Díky „Trail-optimized geometry“ má kolo nízké těžiště, položený řídící úhel a krátké řetězové vzpěry. Tohle vše dodává kolu stabilitu při vysokých rychlostech, ale také hravost v zatáčkách a při skocích. Celý enduro balíček doplňuje teleskopická sedlovka Rock Shox Reverb Stealth, která se montuje na všechny modely Strive AL. Se 125mm zdvihu a vnitřním vedením ovládacího bowdenu nabízí ještě více svobody pohybu.

modely

Strive AL 9.0 Team 3.599 €

Strive AL 8.0 Race 2.799 €

Strive AL 8.0 CH 2.499 €

Strive AL 8.0 2.499 €

Strive AL 7.0 2.199 €

HYDRO 14

Po 14 formovacích fázích dosáhneme požadovaného tvaru rámu Strive. Směs horkého oleje a vody je protlačována původně kulatými trubkami a ty jsou umístěny ve formě, která má tvar výsledného výrobku. Vnitřní tlak zajišťuje, aby se trubky přizpůsobily vnější formě a umožňují dosažení bezchybného designu rámu Strive.

270° BOX

Lehký a tuhý 270° BOX generuje optimalizovanou křivku odezvy přesně podle potřeb nejnáročnějších enduro jezdců. Tento BOX umožňuje lineární křivku odezvy odpružení, což zaručuje citlivé reakce při jízdě. Křivka se více zprogresivní směrem ke konci a pomáhá předcházet dosažení konce zdvihu odpružení ve extrémně náročném terénu a při skocích. Krátká ramena vahadel poskytují nezbytnou tuhost. Navíc jsme dosáhli nejnižší možné hmotnosti boxu bez vlivu na celkovou tuhost. Tento 270° BOX zajišťuje, aby těžiště kola bylo umístěno co nejníže, což dělá kolo znatelně agilnějším.

180mm Postmount

Nově vyvinutý zadní trojúhelník s uchycením Postmount přináší tuhost strany u pohonu a na druhé straně vysokou míru stability při brzdovém zatížení. Což je přesně to, co moderní zadní trojúhelníky s diskovými brzdami vyžadují.

VNITŘNÍ VEDENÍ LANEK

Vypadají skvěle, snižují hmotnost a lze je jednoduše vyměnit: vnitřně vedené bovdeny od Canyonu. Zkřížené vedení uvnitř rámu zajišťuje, že bovdeny nechrastí uvnitř trubek dokonce i když nejsou pod zatížením.