Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Torque DHX

Kolo pro drsné podmínky

4 z 5 hvězd

Well equipped for its category

Již několik let je Torque FRX synonymem pro nekompromisní dowhnill bike díky své kvalitě a maximální flexibilitě. Jeho nástupce, nový Torque DHX, má vylepšenou kinematiku pro lepší přenos energie ze šlapání, ještě lepší citlivé odpružení a vyšší rezervy zdvihu, což znamená, že je navržen pro downhill a použití v bikeparku. Rám Torque DHX byl kompletně přepracovaný. Nové tvarování trubek a snížená horní rámová trubka, která poskytuje nižší střední výšku rámu a více prostoru k pohybu, zajišťují celkově nový moderní Canyon design. Robustní a tuhý rám má inovativní technologie Canyon jako novou pevnou osu "Canyon Through Axle" pro maximální pevnost kol, nastavitelný úhel kuličkových ložisek pro maximální spolehlivost a odolnost a ISCG úchyt pro možnost výběru řazení.

Krátké řetězové vzpěry spolu s delší sportovní hodnotou reach utvářejí vyváženou geometrii a perfektní pozici v sedle. Položený úhel řízení zlepšuje hladkost jízdy ve sjezdech. Nízko položený střed a ploché úhly pro maximální rychlost v klesání nebo příkřejší úhly pro náročné technické sekce? Track Flip ti dá vybrat. 195 mm pro šlapání nebo 210 mm pro rychlé sjezdy - záleží jen na tobě. Ať už chceš lehký downhill pro bike parky a traily (Playzone a Dropzone) nebo čistokrevný downhill bike (Flashzone, Rockzone a Whipzone) - nový Torque DHX znamená čirou zábavu.

modely

Torque DHX Flashzone 3.599 €

Torque DHX Rockzone 2.399 €

Torque DHX Whipzone 1.799 €

Torque DHX Dropzone 2.349 €

Torque DHX Playzone 1.499 €

Obtěžující lanka jsou minulostí, protože Torque DHX má ovládání sedlovky uvnitř rámu. Horní rámová trubka je umístěna co nejníže a tím se zvětšuje manévrovací prostor nad kolem a tím usnadňuje ovládání kola v technických pasážích.

Potřebujete upravit zdvih? Se systémem Track Flip je to možné. 195mm pro šlapavé tratě nebo 203mm pro rychlé s velkými skoky. Úhel řízení je buď 63 nebo 64° a střed se sníží o 10mm. 63°úhel pro rychle tratě s velkými skoky nebo 64°pro technické tratě alpského stylu.

CANYON THROUGH AXLE

Nový systém osy Canyon through-axle, s 12 mm pevnou osou, zajišťuje maximální pevnost zadního kola. V porovnání s jinými systémy pevných os, je zadní kolo uchyceno zcela na konci zadní stavby, což umožňuje jednodušší a rychlejší usazení a vyjmutí kola.

SAG indikátor vám použe jednoduše nastavit ideální tvrdost zadní stavby. Indikátor na vahadle ukazuje stlačení tlumiče při klidovém zatížení(SAG). Mimo to také SAG indikátor ukazuje maximální využití zdvihu. To vše umožňuje jednoduše nastavit váš bike.