Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Torque EX

Jeden rám - 3 koncepty

what mountain bike

4 hvězdičky z 5 - Vítěz Testu

The leader of the pack

Žádná stezka není pro tebe příliš dlouhá, žádné stoupání příliš prudké, abys dosáhl ideálního trailu. Díky propracované anti-squat kinematics a X12 pevné ose je toto lehké super-enduro Torque EX stvořeno stoupat do až do nebes. Dobrodružství může začít: jakmile se pustíš do sjezdu, tak ti 180 mm zdvihu poskytne citlivé odpružení a spolehlivě pohltí i robustní nerovnosti a v kombinaci s výborným tlumičem Cane Creek Double Barrel Air pak vyžehlí i drsné pasáže ve sjezdech. Sag monitor ti zajistí dosažení efektivního nastavení odpružení ve zlomku vteřiny.

Ať už jedeš naplno dolů z kopce nebo si užíváš zatáčky v bikeparku, tak ti Torque EX zaručí bohatou zábavu. Krátký zadní trojúhelník drží bike lehce manévrovatelný a přitom nízké středové složení zajišťuje ještě lepší pozici v sedle a přináší vyšší výkon v rychlých zatáčkách nebo při skocích. Sedlovka RockShox Reverb Stealth s teleskopickým nastavením a páčkou na řídítkách je perfektní doplněk pro nekompromisní zážitek z jízdy a je standardně osazená na všech modelech (kromě Gapstar). Gapstar, Trailfow nebo Vertride - najdi si svého favorita.

modely

Torque EX Vertride 3.299 €

Torque EX Trailflow 2.599 €

Torque EX Gapstar 2.199 €

SAG MONITOR

Nastavení odpružení je důležitý a komplexní úkol a SAG monitor to usnadňuje. SAG monitor ukazuje negativní zdvih (SAG) a hodnotu použitého zdvihu. To dělá nastavení odpružení maximálně efektivní a naprosto jednoduché.

ANTI-SQUAT-KINEMATIK

Pohupování je způsobeno periodicky se měnícími silami při šlapání a neustálému pohybu těla nahoru a dolů. Malé převody jsou více ovlivněny než velké. Technologie anti-squat-kinematic využívá těchto sil od pohonu k oddělení od odpružení, což efektivně snižuje pohupování.

X12 thru-axle

Tuhost je největším trumfem každého kola. To neplatí jen u rámu, ale také u os. Použitím pevných os X12 je zvýšena tuhost a jízdní výkon je znatelně lepší.

EXTRA-WIDE ROCKER ON REAR TRIANGLE

Extra široké vahadlo poskytuje vysokou dávku tuhosti a ve středu je dvojitě uchyceno, což poskytuje značné výhody pro jeho tvar. Extra široké úchyty nabízejí také vysokou úroveň stability. Díky široké spodní rámové trubce byly schopni specialisté v Canyonu navrhnout uchycení tlumiče ještě tužší. Kompletně jsme předělali spojovací části zadního trojúhelníku. Výsledkem je vysoká úroveň pevnosti a optimálně hladký chod ložisek. Příkladem tohoto řešení je ložisko vahadla: Speciální kónusy zaručují perfektní sestavení a velmi přesné uložení ložisek. Dalším příkladem je hlavní ložisko čepu: Dvoudílnou osu není snadné smontovat a udržovat, ale kónusy zaručují optimální přenos energie z řetězových vzpěr na rám. Zúžení u středového složení umožňuje nyní optimální usazení přesmykače, což zaručuje ideální výkon v terénu.