Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

 

AEROAD CF FRAMESET MECHANICAL 2013

Dostupné ve velikosti 2XL, barva light white - team, Položka č. A1037419

Tenké oválné profily, precizne tvarovaná hlavová trubka a nižší zadní trojúhelník charakterizují základ tohoto aerodynamického modelu Aeroad CF na první pohled. Hlavní atrakcí je karbonová vidlice Aeroblade SL, která ohromuje nejvyšší tuhostí a minimální hmotností. Stredové složení Press-Fit tvorí prirozené napojení mezi dolní trubkou a retezovými vzperami, což zarucuje vysokou úroven tuhosti, která je v této kategorii aerokol nezbytne nutná. Rozšírená hlavová trubka redukuje celní cást plochy rámu a delá kolo v kombinaci s vnitrne vedenými bovdeny ješte více aerodynamickým.

Nové kolo/rám v perfektním stavu
Detaily

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

Bikes in this category are new bikes or frames without any kind of damage. These may be from previous year's models or special individual bikes. The bikes are in a technical condition equal to that of a current serial bike. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 1.

NYNÍ JEN: 1.299,00 €
Původní cena: 1.999,00 € Ušetřeno: 700,00 €
Rám Canyon Aeroad CF
Vidlice Canyon Aero Fork CF
Hlavové složení Acros Ai-69 Fiber
Představec Ritchey WCS 4-Axis
Sedlovka Pure Cycling VCLS Aero Post
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch Roadbike
Hmotnost 1090 g