Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

 

GRAND CANYON CF SLX 9.9 TEAM 2013

Jeden kus dostupný ve velikosti XL, barva team, Položka č. AS1006160

Velká kola velké cíle. S vývojem nového Grand Canyon CF SLX 29 jsme navázali na úspeších overené série Grand Canyon. Krátké retezové vzpery zarucují sportovní, ale ne nestabilní ovládání. Nižší stredová partie a dobrá pozice "v kole" a také krátká hlavová trubka zajištují vybroušenou jízdu do kopcu. Nový karbonový 29er nejvíc boduje, stejne jako jeho hliníkový kolega, za vynikající geometrii, která se perfektne hodí k potrebám 29 palcových kol. Recept na úspech této nové karbonové rakety je skrytý uvnitr rámu. Použili jsme každou detailní fintu z encyklopedií k dosažení perfektní kombinace ruzných typu karbonových vláken, címž jsme zmaximalizovali jednotlivé výhody materiálu. Dumyslné vrstvení karbonových vláken prináší vynikající tuhost a úroven komfortu a nechává konkurenci daleko za sebou. Velká kola zajištují nejlepší odvalovací vlastnosti a masivní hlavová trubka zarucuje ješte lepší hbitost ovládání a vyšší bezpecnost v rychlých sjezdech. Dalším klenotem je Impact Protection Unit (IPU), která zabranuje rídítkum v poškození horní trubky v prípade nehody. Grand Canyon CF SLX je se svou spolehlivou a vyzkoušenou geometrií ideálním kolem pro nárocné maratony a XC.

Kolo s viditelnými stopami použití
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

If several test rides have been completed with a frame or bike then it is placed in category 4 when it is sold. This means that there are clearly visible signs of wear and tear on the cassette and chain, however both function perfectly. Category 4 bikes are bikes either from the showroom or - depending on the intensity of the tests - bikes which were used in tests for trade magazines. These bikes often display scratches and chipped paintwork caused by stones and they have often been ridden in the forest (applies only to mountainbikes). As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 4. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 3.499,00 €
Původní cena: 4.199,00 € Ušetřeno: 700,00 €
Rám Canyon Grand Canyon CF SLX
Vidlice RockShox SID 29 XX World Cup, 100mm, Taper, Remote, 15QR
Hlavové složení Cane Creek 40
Přehazovačka SRAM XX Medium Cage 10 Speed
Přesmykač SRAM X0 2x10
Řadící páčky SRAM XX Trigger 10 Speed
Brzdové páčky Magura MT 8
Brzdy Magura MT 8 180/160
Náboje DT Swiss Tricon XM 1550
Kazeta SRAM XG-1080 10-speed 11-36
Ráfky DT Swiss Tricon XM 1550
Pláště Continental X-King 2,2" RaceSport, Continental Race King 2,2"
Kliky SRAM XX 10-speed
Převodníky 39/26
Středové složení SRAM XX
Představec Ritchey WCS 4-Axis 1 1/8 Zoll
Řídítka Ritchey WCS Carbon Flatbar 700mm
Gripy Ergon GS2-S Teamedition
Sedlo Ergon SM3 carbon Team Version
Sedlovka Ritchey WCS Carbon
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Pumpa Pure Cycling Federgabelpumpe
Příručka Pure Cycling Handbuch MTB
Hmotnost 9,50 kg

Overall mark: VERY GOOD

Mountainbike 05/10 (model 2010)