Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

 

LUX CF 9.9 TEAM 2014

Jeden kus dostupný ve velikosti L, barva team replica, Položka č. AS1007377

Nekompromisne lehký, efektivní a obratný nový Lux CF kombinuje to nejlepší z úspešného modelu Grand Canyon CF SLX 29 a vynikajícího celoodpruženého fulla Nerve CF, což stvorilo perfektní, celoodpružený 29-ti palcový maratonský XC model. Na rámu je použito revolucního rešení karbonového zadního trojúhelníku Flex Pivot, které bylo speciálne prizpusobeno 100 mm zdvihu a vlastnostem 29-palcového celoodpruženého XC modelu. V porovnáním s Nerve CF však nemá tlumic plovoucí uložení a je pevne prichycen k rámu, což šetrí hmotnost a udržuje cisté a ladné krivky. Díky excelentní technologii anti-squat kinematics se Lux CF nepohupuje pri šlapání do kopcu a pritom citlive tlumí a zajištuje kontrolu a bezpecí ve sjezdech. Rozšírená hlavová trubka spolecne s vnímavým odpružením poskytuje ješte lepší ovladatelnost a bezpecné rízení ve vysokých rychlostech. Použité technologie Canyon jako ochrana retezové vzpery Chainsuck plate vložená do karbonu a patentovaná Impact Protection Unit (IPU), která ochranuje horní rámovou trubku pred poškozením v prípade pádu dotvárejí celkový špickový sportovní maratonský XC bike. Všechny modely Lux CF jsou uzpusobeny k vnitrnímu vedení ovládání teleskopické sedlovky. 100% maratonský full - jak dokázal Alban Lakata svým vítezstvím na závodu Leadville 100 v rekordním case.

Kolo s lehkými stopami použití
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

The category 3 describes bikes and frames which display slight signs of wear and tear. These may be, for example, bikes which customers have returned within 30 days and have already been ridden two or three times. It is also possible that it is a bike has undergone a test ride. The cassette and chain are just about meshed and display no measurable signs of wear and tear. The frame and also the components may display scratches, damage to paintwork and colour deviations. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 3. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 5.299,00 €
Původní cena: 5.699,00 € Ušetřeno: 400,00 €
Rám Canyon Lux CF
Tlumič RockShox Monarch XX
Vidlice RockShox SID XX World Cup 29
Hlavové složení Cane Creek 40
Přehazovačka SRAM XX
Přesmykač SRAM X0
Řadící páčky SRAM XX
Brzdové páčky Avid XX
Brzdy Avid XX
Náboje DT Swiss XRC 1250 Carbon Spline
Kazeta SRAM XG-1080 10-speed 11-36
Ráfky DT Swiss XRC 1250 Carbon Spline
Pláště Continental X-King 2,2" RaceSport Black Chili Compound
Kliky SRAM XX 10-speed
Převodníky 39/26
Středové složení SRAM XX
Představec Ritchey WCS 4-Axis 1 1/8 Zoll
Řídítka Ritchey WCS Carbon Flatbar 700mm
Gripy Ergon GA-1 Evo
Sedlo Ergon SM3 Pro
Sedlovka Ritchey WCS Flexlogic Carbon
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Pumpa Pure Cycling Federgabelpumpe
Příručka Pure Cycling Handbuch MTB
Hmotnost 10,25

Overall mark: VERY GOOD

Mountainbike 05/10 (model 2010)