Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

 

SPEEDMAX CF 9.0 LTD TIMETRIAL 2013

Jeden kus dostupný ve velikosti M, barva stealth white, Položka č. AS1007491

Duležité: Speedmax CF nabízí širokou škálu nastavení, aby vyhovoval konkrétním potrebám jezdce. Pro další informace nás prosím kontaktujte: Servisní centrum: (+420) 226 259 001

100% schváleno UCI - každá vterina se pocítá! Speciální casovkárský predstavec zajištuje jezdci jednoduché dosažení nejlepší možné závodní pozice. Mnoho možností nastavení kokpitu i se základním vybavením poskytuje prizpusobení individuální polohy paží a prodloužení pozice, címž muže jezdec usporit každý potrebný Watt. Snížená rídítka a Di2 razení na brzdových páckách zarucují optimální startovní a manévrovací pozici. Speciální geometrie zarucuje vynikající prímou stabilitu a koncovky Rake Shift ve vidlici rozširují možnosti nastavení geometrie pro tocité prology nebo týmové casovky. Jako nejnárocnejší projekt vývoje a výzkumu v historii spolecnosti, stanovil Canyon Speedmax CF nová merítka v aerodynamice, flexibilite a systémové integraci. Canyon nyní nabízí casovkárum a triatlonistum unikátní možnosti nastavení kokpitu díky velkému množství kombinací predstavce, rídítek, prídavným nádstavcum a vložek, které jsou možné. Spolecne s prvními úspechy na závodech, získal v roce 2012 Speedmax CF už i cenu red dot za design a to cenu "best of the best".

Kolo s lehkými stopami použití
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

The category 3 describes bikes and frames which display slight signs of wear and tear. These may be, for example, bikes which customers have returned within 30 days and have already been ridden two or three times. It is also possible that it is a bike has undergone a test ride. The cassette and chain are just about meshed and display no measurable signs of wear and tear. The frame and also the components may display scratches, damage to paintwork and colour deviations. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 3. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 7.699,00 €
Původní cena: 8.999,00 € Ušetřeno: 1.300,00 €
Rám Canyon Speedmax CF
Vidlice Canyon Aero Fork SL
Hlavové složení Cane Creek 40
Přehazovačka Shimano Dura-Ace Di2 RD-9070, 11s
Přesmykač Shimano Dura-Ace Di2 FD-9070
Řadící páčky Shimano Di2 SW-R671 2 button
Brzdové páčky Shimano Di2 ST-9071
Brzdy Canyon Aero Brake integrated
Náboje Zipp 404 / 808 Firecrest Carbon clincher
Kazeta Shimano Dura-Ace CS-9000, 11s, 11-25
Ráfky Zipp 404 / 808 Firecrest Carbon clincher
Pláště Continental Grand Prix TT
Kliky Shimano Dura-Ace FC-9000
Převodníky 53/39 (Standard)
Středové složení Shimano SM-BB92-41B
Představec Canyon Aero Stem Time Trial - 70mm
Řídítka Canyon Aero Bar drop
Canyon Extensions S-Bend
Omotávka Canyon Ergospeed Gel
Sedlo Selle Italia SLR TriGel Special Edition
Sedlovka Speedmax CF TRI seatpost - M
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch Roadbike
Hmotnost 7,80 kg