Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Aeroad CF

KOLO PRO ÚNIKY, PRŮKOPNÍK A LEGIONÁŘ Z WORLDTOUR V JEDNOM

Ready for the classics

Canyon's jewel in the crown

Skvělá akcelerace, vynikající aerodynamika a ohromující ovladatelnost - to jsou vítězné vlastnosti modelu Aeroad CF, který pomohl Joaquimu "Puritovi" Rodríguezovi dosáhnout na pódiové umístění na Tour de France 2013. Aeroad CF je jedním z nejúspěšnějších silničních modelů v profipelotonu - zajistil již první místo v žebříčku UCI v letech 2011, 2012 a 2013 a také mnoho vítězství v závodech a etapách při prestižních akcích jako Valonský šíp, Giro d´Italia a Vuelta. Pro rok 2014 pokračuje tato aero silnička ve své úspěšné jízdě jako týmové kolo Katushe, našeho World Tour týmu. Prvotřídní karbonový rám a celokarbonová vidlice Aeroblade SL přinášejí vynikající tuhost a aerodynamiku.

Tato aerodynamická vidlice disponuje výjimečným patentem, nastavitelným "Rake Shift". Ten umožňuje nastavení o 5 mm jednoduchým otočením vložky v zakončení vidlice. Tato změna posune charakteristiku Aeroadu CF ze sportovní a agilní na vyváženou a stabilní. Více komfortu plus lepší výkony a vyšší rychlost - můžete si nastavit i svou pozici v sedle podle Vašich potřeb s adaptabilní sedlovkou VCLS post. Oválná sedlovka VCLS aero obsahuje karbonová a bazaltová vlákna a kombinuje aerodynamický tvar se skvělým komfortem a perfektním nastavením. Kónická hlavová trubka snižuje čelní plochu rámu a dělá, spolu s ukrytými bovdeny, tento aeromodel ještě více aerodynamickým.

modely

Aeroad CF 9.0 TEAM 5.499 €

Aeroad CF 9.0 SL 3.799 €

Aeroad CF 9.0 3.699 €

Aeroad CF 9.0 CH 3.699 €

Aeroad CF 8.0 SL 3.099 €

Aeroad CF 7.0 Di2 2.899 €

Aeroad CF 7.0 2.399 €

Aeroad CF 7.0 CH 2.399 €

Aeroad CF Frameset me. 1.399 €

Aeroad CF Frameset el. 1.399 €

RAKE SHIFT

Kolo Aeroad CF může být nastaveno podle Vašich potřeb. Preferujete agilní jízdu nebo máte raději když kolo drží pevnou stopu? Už se nebudete přizpůsobovat Vašemu kolu - ono se přizpůsobí Vám!

SEDLOVKA VCLS AERO POST

To nejlepší z obou vlastností: aerodynamicky vylepšený tvar a skutečný komfort. Bazaltová vlákna to umožňují. Tato vlákna tlumí znatelně lépe než karbonová vlákna a proto jsou ideální pro komponenty, u kterých je komfort důležitým faktorem spolu s tuhostí.

Vnitřní vedení bovdenů & kónická hlavová trubka

Pro Aeroad CF jsme konstruovali kónickou hlavovou trubku, kterou lze osadit vidlicí s krkem průměru 1 1/4 palce dole a 1 1/8 palce nahoře u představce. Malá čelní plocha a vysoká úroveň tuhosti - to jsou oblasti, ve kterých je přední část Aeroad CF opravdu jedinečná.

Karbonová vidlice AEROBLADE SL

Aerodynamická, lehká, tuhá a komfortní - vývojové oddělení dosáhlo cílů, které jsme stanovili s touto karbonovou vidlicí Aeroblade SL. Realizace těchto cílů byla však poněkud složitější. Byli jsme schopni sjednotit protiklady, a dostat to nejlepší z jednotlivých oblastí při konstruování zbrusu nové karbonové vidlice Aeroblade SL. Unikátní je použití speciálních bazaltových vláken, které zaručují vertikální komfort, což již prokázala u sedlovky Canyon VCLS Post Aero, kde dosáhla významného zlepšení komfortu. Optimalizace zátěže vrstev karbonových vláken pak zaručuje boční tuhost. To pak umožňuje nejlepší možný přenos síly a účinné tlumení při silných nárazech a vibracích, když je vidlice vystavena zatížení. Tvar vidlice je výborným kompromisem mezi aerodynamikou a hmotností, protože jednou z předností kola Aeroad CF je kromě aerodynamického designu současně i velmi nízká hmotnost.