Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

Lehkost a rychlost jízdy v terénu na cyklokrosovém Canyonu je opojná.

There's no Off-Season. Just Cross Season.

Inflite AL

Born to sprint through muddy fields and forests, whatever the conditions, with the inflite there’s no excuse not to get out and ride. Its robust 1480 g aluminium frame borrows technology from our high-performance road models and has been optimised for disc brake use to create a versatile cross bike designed to handle punishment both off road and on it. The One One Four SL Disc fork with post mounts and a tapered steerer absorbs bumps well and guarantees precise handling for throwing around tight corners.

Our Maximus Seat Tube combines with the PressFit bottom bracket to boost stiffness for rapid acceleration. Even the worst conditions imaginable will not affect your performance thanks to wide-set chainstays that provide plenty of mud clearance, and internal gear cables to keep the shifting smooth and precise. Taking a break for winter is no longer an option. Bad weather is not an excuse anymore. The Inflite AL turns every day into a day to ride.

modely 2015 – dostupné nyní!

Inflite AL 9.0 S 1.699 €

Inflite AL 9.0 1.699 €

Inflite AL 8.0 S 1.399 €

Inflite AL 8.0 1.399 €

modely 2014 – Objednejte jeden z posledních modelů 2014!

Inflite AL 9.0 1.499 €

Inflite AL 8.0 1.199 €

Inflite AL 8.0 S 1.099 €

One One Four SL Disc Fork

Karbonová vidlice na modelech Inflite AL má kuželový sloupek řízení, přímou montáž pro kotoučové brzdy, je možné ji osadit širšími plášti a má úplně nový a inovovaný design. Tato high-end karbonová vidlice s hliníkovými patkami poskytuje optimální kompromis mezi tuhostí a pohodlím.

Asymmetric VCLS Stays

Lehké a sofistikované vzpěry zlepšují pružení rámu a zvyšují jeho boční tuhost. Jezdec není tolik obtěžován nerovnostmi a nemusí vynakládat zbytečnou sílu na jejich odpružení. Další výhodou VCLS vzpěr je jejich asymetrický design, kdy na jedné straně podává maximální výkon při použití brzd a na druhé je nesmírně lehký.

Maximus Seattube

Třetí generace Maximus Seattube je poněkud štíhlejší než ta loňská. Průřez spodní části sedlové trubky byl snížen díky vyšší tuhosti středového složení Press-Fit a bylo tak dosaženo širší kontaktní ploch s řetězovými vzpěrami. Sedlová trubka nyní mnohem více přispívá k celkovému vertikálnímu pohodlí zadního trojúhelníku.

Canyon F8 Technology for cyclo-cross

Pro dosažení nejlepší možné kombinace odolnosti, nízké váhy a tuhosti je rám Inflite AL vyroben ze speciální slitiny hliníku. Charakteristiky tohoto prémiovíého materiálu zaručují stabilitu nového rámu. Zvláštností tohoto cyklokrosového kola je, že horní rámová trubka je zploštělá a splýva se sedlovou trubkou. Toto zaručí, že kolo jezdci výborně sedí na rameni při přenášení nebo výbězích.