Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Budeme opět dostupní v Pond?l od 08:30. Zašlete nám e-mail.

Inflite AL

Canyon goes Cross

Lehkost a rychlost jízdy v terénu na cyklokrosovém Canyonu je opojná.

Canyon goes Cross! Absolutní ikona mezi hliníkovými rámy, model Ultimate AL, který porazil i karbonové konkurenty v mnoha testech ("Vítěz testu", TOUR 05/13). Nový člen naší modelové řady, Inflite AL, zužitkovává úspěšné geny a poskytuje všechny charakteristiky, které tvoří prvotřídní cyklokrosový model. Výborný hliníkový rám váží pouhých 1480 gramů a zároveň je extrémně pevný. Lehká a tenká sedlová trubka Maximus a středové složení Pressfit zaručují optimální úroveň tuhosti středové partie, která tak poskytuje nejefektivnější zrychlení ve sprintech. Unikátní je i nový design vidlice One One Four SL Disc s rozšířeným krkem a kotoučovými brzdami Postmount.

Vidlice nabízí precizní řízení a ideální poměr mezi pevností a komfortem. Společně s pružící sedlovkou VCLS Post 2.0 pak zajišťují fantastickou úroveň komfortu. Nejlepší výkony dokonce i v nejobtížnějších terénech: široké napojení přímých řetězových vzpěr poskytuje dostatečný prostor pro pláště, což zabraňuje usazování nečistot a také umožňuje umístění řadících lanek v dolní rámové trubce. Excelentní brzdný výkon a výbornou stability zajistí v každé situaci 160 mm brzdné kotouče. Zimní pauza už je minulostí - s novým Inflite AL trvá cyklokrosová sezóna celý rok.

modely

Inflite AL 9.0 1.699 €

Inflite AL 8.0 1.399 €

Inflite AL 8.0 S 1.299 €

One One Four SL Disc Fork

Karbonová vidlice na modelech Inflite AL má kuželový sloupek řízení, přímou montáž pro kotoučové brzdy, je možné ji osadit širšími plášti a má úplně nový a inovovaný design. Tato high-end karbonová vidlice s hliníkovými patkami poskytuje optimální kompromis mezi tuhostí a pohodlím.

Asymmetric VCLS Stays

Lehké a sofistikované vzpěry zlepšují pružení rámu a zvyšují jeho boční tuhost. Jezdec není tolik obtěžován nerovnostmi a nemusí vynakládat zbytečnou sílu na jejich odpružení. Další výhodou VCLS vzpěr je jejich asymetrický design, kdy na jedné straně podává maximální výkon při použití brzd a na druhé je nesmírně lehký.

Maximus Seattube

Třetí generace Maximus Seattube je poněkud štíhlejší než ta loňská. Průřez spodní části sedlové trubky byl snížen díky vyšší tuhosti středového složení Press-Fit a bylo tak dosaženo širší kontaktní ploch s řetězovými vzpěrami. Sedlová trubka nyní mnohem více přispívá k celkovému vertikálnímu pohodlí zadního trojúhelníku.

Canyon F8 Technology for cyclo-cross

Pro dosažení nejlepší možné kombinace odolnosti, nízké váhy a tuhosti je rám Inflite AL vyroben ze speciální slitiny hliníku. Charakteristiky tohoto prémiovíého materiálu zaručují stabilitu nového rámu. Zvláštností tohoto cyklokrosového kola je, že horní rámová trubka je zploštělá a splýva se sedlovou trubkou. Toto zaručí, že kolo jezdci výborně sedí na rameni při přenášení nebo výbězích.