Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Roadlite AL

Vítězné kolo z testu za vynikající cenu

"Výborný rám a vybavení zajišťují vysoký komfort a zároveň bezpečnou jízdu a ovládání. Úroveň komponentů výbavy je prvotřídní. Vynikající!" to je verdikt testu z magazínu RoadBIKE (06/2013).
Pro nový modelový rok jsme dali tomuto úspěšnému a vítěznému modelu z testu facelift a vybavili ho novými komponenty Canyon. Šperkem je nová karbonová vidlice One One Eight SL vážící pouhých 350 gramů, která precizně provádí Vaše pokyny řízení a navíc má nejvyšší možnou tuhost a komfort. Rovné a štíhlé nohy vidlice také dávají prémiovému hliníkovému rámu ještě sportovnější a atraktivnější vzhled. V kombinaci s vylepšenou geometrií se Vám pak dostane do rukou komfortní a tuhý silniční model s výborným zrychlením. Tyto kvality Vám může dokázat jak na tréninkových jízdách, tak i na silničních závodech.

Pro nejlepší možné pohodlí jsme všechny modely Roadlite AL osadili sedlovkou VCLS post, která díky speciálnímu vrstvení vláken dosahuje nejlepších tlumících schopností a spolehlivě pohlcuje nárazy. To pak snižuje napětí na Vaše svaly a Vy jste schopni udržet nejvyšší výkon po delší dobu. Lehká, asymetrická objímka sedlovky Canyon seat clamp poskytuje citlivé upnutí a také byla oceněna cenou za design iF product design award. Perfektní zpracování a unikátní jízdní vlastnosti za bezkonkurenční cenu - s tímto kolem můžete dostat špičkové sportovní technologie Canyon.

modely

Roadlite AL 7.0 1.199 €

Roadlite AL 7.0 TEAM 1.199 €

Roadlite AL 6.0 SL 899 €

Roadlite AL 6.0 CH 899 €

Roadlite AL 6.0 899 €

Roadlite AL Frameset 449 €

MAXIMUS SEATTUBE

Štíhlá nahoře, eliptická dole a zploštěná na jedné straně: patentovaná sedlová trubka Maximus zajišťuje maximální tuhost zadního trojúhelníku pro sprinty díky větší napojovací ploše na středovou partii rámu. Přesmykač může být připevněn jednoduše na zploštěnou pravou část rozšířené trubky, která se směrem nahoru zužuje a také sedlové vzpěry VCLS zaručují lepší pružící vlastnosti, přestože zadní trojúhelník je extrémně tuhý. Tlumící výkon a stabilita při sprintech - to jsou dvě skvělé přednosti, které najdete na každém kole Canyon.

ONE ONE EIGHT CF CARBON FORK

Obzvlášť u vidlic jsou podstatné výhody karbonového materiálu. Karbon je lehký a tuhý, což dělá kolo více agilním, ale stále flexibilním pokud je použit správně. To dělá celé kolo bezpečnějším. S vidlicí One One Eight CF jsme vsadili na naše dlouholeté zkušenosti a na poznatky od vítězné vidlice z testu One One Four SLX. Výsledek: tuhá a lehká vidlice, která nabízí maximální kompatibilitu s většinou představců na trhu díky navazujícímu krku 1 1/8 palce. Tato karbonová vidlice s hliníkovým krkem a ideálním úrovní tuhosti zajišťuje hladký chod a precizní odezvu z řízení. Vážící pouhých 520 gramů výrazně přispívá k dalšímu snížení hmotnosti u série Roadlite.