Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Ultimate AL SLX

Navržen pro čistokrevné závodníky

Vynikající tuhost, vynikající tlumení, excelentní komfort. Ultimate AL je bezesporu nejlepším hliníkovým rámem na světe. Pro tento modelový rok má Ultimate AL SLX ještě lehčí rám. Toho bylo docíleno použitím nové slitiny hliníku(EN AW-6066 T66) se kterou mohou být stěny rámu ještě tenčí. A výsledek? Redukce hmotnosti rámu o 110 gramů oproti modelu Ultimate AL při zachování stejné tuhosti.

Poslední generaci celokarbonové vidlice One One Four SLX standardně osazujeme na všechna kola Ultimate AL SLX 2014 také velmi zvyšuje jízdní komfort. Kónický sloupek efektivněji přenáší zatížení na rám a tím zvyšuje bezpečnost. Pohodlná a lehká sedlovka VCLS poskytuje perfektní spojení jezdce a stroje. Otřesy způsobené nerovnostmi na silnici jsou citlivě tlumeny a díky tomu se snižuje zatížení svalů.

modely

Ultimate AL SLX 9.0 Di2 2.199 €

Ultimate AL SLX 9.0 SL 1.899 €

Ultimate AL SLX Frameset me. 699 €

Ultimate AL SLX Frameset el. 699 €

Čistý vzhled, ochrana před povětrnostními vlivy a nízká hlučnost - to jsou hlavní výhody vnitřního vedení lanek. Výměna lanka není díky otvoru u středového složení žádný problém.

Komfort byl posunut díky další generaci vidlice One One Four SLX. Tato sportovní silniční vidlice s karbonovými koncovkami poskytuje extrémní boční tuhost a použitá VCLS technologie absorbuje nárazy a vibrace, což šetří vaše svaly a šlachy a ušetří potřebnou energii pro závěrečný sprint.

VCLS znamená vertikální komfort, boční tuhost. Tenké sedlové vzpěry ve spojení se sedlovou trubkou Maximus Seattube zvyšují úroveň komfortu a výkonu. VCLS technologie Vám pomáhá udržovat výkonnost po delší dobu a tak můžete získat rozhodující náskok v závěrečných sprintech.

Tuhost středové partie záleží značně na provedení středového složení a zadní stavby, ale sedlová trubka hraje také významnou roli. Patentovaná sedlová trubka Maximus Seattube využívá maximální velkou napojovací plochu na středovou partii, což převádí 100% použité síly přímo do zrychlení.