Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo bude dostupné opět zítra od 8:30. Zašlete nám prosím e-mail.

Ultimate AL

Posouváme limity

53x11

10 bodů z 10-ti

RoadBike Testsieger

Vítěz testu - Vynikající kolo

road.cc Kolo roku 2012

Le Cycle

Leader of the pack

Maximální tuhost, výjimečné odpružení a vynikající jízdní vlastnosti: model Ultimate AL je bezpochyby jedním z nejlepších hliníkových rámů na světě a při testech pěkně zdaleka ukazuje záda dokonce i svým rivalům vyrobeným z karbonových vláken. Nová karbonová vidlice One One Four SLX je zárukou unikátní míry pohodlí, jaká na světě nemá obdoby. Lehoučká závodní vidlice s karbonovými koncovkami je extrémně tuhá, ale přitom je díky úžasné technologii VCLS schopna pohlcovat tvrdé nárazy a vibrace ze silnice. Tím snižuje tlak na vaše svaly a šetří vám energii tolik potřebnou do závěrečného finiše.

Kombinací pohodlné sedlovky Canyon VCLS Post, omotávky Canyon Ergospeed Gel, pětadvacetimilimetrových plášťů, jimiž jsou osazeny všechny kompaktní verze, a sedla Fizik, tato špičková hliníková silnička posouvá laťku jízdního pohodlí zase o kousek výše. Skvěle vyvážená geometrie Sport Pro-Geometry je ideální pro náročné závodní cyklisty a představuje zlatou střední cestu mezi závodním a přesto pohodlným posedem. Co se vzhledu týče, organická profilace trubek, vnitřní vedení kabeláže a všestranný moderní design z tohoto hliníkového závodního kola činí skutečného krasavce.

modely

Ultimate AL 9.0 1.499 €

Ultimate AL 9.0 CH 1.499 €

Ultimate AL 8.0 1.399 €

VNITŘNÍ VEDENÍ LANEK

Vypadají skvěle, snižují hmotnost a lze je jednoduše vyměnit: vnitřně vedené bovdeny od Canyonu. Zkřížené vedení uvnitř rámu zajišťuje, že bovdeny nechrastí uvnitř trubek. Díky velkému montážnímu otvoru na spodní trubce jsou bovdeny snadno dosažitelné.

Press-Fit bottom bracket

Zvýšená tuhost díky širšímu napojení sedlových vzpěr na sedlovou trubku. Širší spojení sedlové trubky na středovou část také citelně zlepšuje tuhost středu rámu.

VCLS STAYS

VCLS znamená vertikální komfort, boční tuhost. Tenké sedlové vzpěry ve spojení se sedlovou trubkou Maximus Seattube zvyšují úroveň komfortu a výkonu. VCLS technologie Vám pomáhá udržovat výkonnost po delší dobu a tak můžete získat rozhodující náskok v závěrečných sprintech.

MAXIMUS SEATTUBE

Patentovaná sedlová trubka Maximus Seattube dosahuje maximální tuhosti středové části při minimální hmotnosti. Charakteristická konstrukce je znatelně širší u napojením sedlové trubky na střed, což dělá středovou část daleko tužší a efektivnější pro nejnáročnější sprinty i přes tenký průřez profilu trubek.