Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Ultimate CF SLX

Náš topmodel vážící 790g: Světová špička

Tour

Nejlepší výsledek 1,2 pro rámový set - vítěz testu

L'ACHETEUR CYCLISTE

A top bike in the true sense of the word

Tour

Best frameset - Final mark 1.9

"Silnička roku 2013" (Le Cycle), "Závodní kolo měsíce" (Vélo Magazine), "Vynikající volba" (Pro Cycling), "Skvělé" (Road Bike), "Ohromující výsledek - vítěz testu" (TOUR).
Model Ultimate CF SLX má jeden nejlepších a nejlehčích karbonových rámu na světě. Rám, vážící pouhých 790 gramů, ustanovil nové standardy svou kombinací hmotnosti, tuhosti, komfortu, designu, skvělými jízdními vlastnostmi a naprosto přesným ovládáním. Tento karbonový sportovní model má nepřehlédnutelný zadní trojúhelník se zadními vzpěrami VCLS, které se přímo napojují na horní rámovou trubku, což dává celému rámu extrémní boční tuhost. Horní rámová trubka a nová sedlová trubka Maximus jsou zploštělé pro lepší komfort. Napojení mezi tuhým středem Press-Fit a asymetrickými řetězovými vzpěrami poskytuje skvělé výkony a výjimečný komfort.

Komfort byl posunut díky další generaci vidlice One One Four SLX. Tato sportovní silniční vidlice s karbonovými koncovkami poskytuje extrémní boční tuhost a použitá VCLS technologie absorbuje nárazy a vibrace, což šetří vaše svaly a šlachy a ušetří potřebnou energii pro závěrečný sprint. Všechny modely můžou být dovybaveny sedlovkou VCLS Post 2.0. Tato 100% bezúdržbová sedlovka VCLS Post váží pouhých 220 gramů a je dostupná ve dvou verzích: Rovná verze s rozsahem posunu od 2 mm do -10 mm (+2 až -10 mm). Šikmá verze pak s rozsahem od +25 mm do +13 mm. To umožňuje jezdci najít přesně nejvhodnější pozici. V kombinaci s VCLS technologií i v lehkém karbonovém rámu je výsledkem výjimečný komfort a výkon.

modely

Ultimate CF SLX 9.0 TEAM MOV 7.999 €

Ultimate CF SLX 9.0 LTD EPS 5.999 €

Ultimate CF SLX 9.0 TEAM KAT 5.699 €

Ultimate CF SLX 9.0 LTD 4.799 €

Ultimate CF SLX 9.0 SL 4.599 €

Ultimate CF SLX 9.0 4.199 €

Ultimate CF SLX 9.0 PRO 3.999 €

Ultimate CF SLX 8.0 3.599 €

Ultimate CF SLX 7.0 Di2 3.399 €

Ultimate CF SLX 7.0 3.199 €

Ultimate CF SLX Frameset ME. 1.999 €

Ultimate CF SLX Frameset el. 1.999 €

One One Four SLX

Aerodynamičtější silueta zaručuje vertikální pružnost. Toto zaručuje, že se rázy nedostanou až k jezdci. Vaše ruce zůstanou déle prokrvené, vaše výkonost zůstane na vyšší úrovni pro delší dobu a vaše svaly budou schopny efektivně pracovat na dlouhých tratích.

Extra široké spoje trubek

Sedlové vzpěry obcházejí sedlovou trubku a jsou napojeny přímo na horní rámovou trubku. Toto příme spojení sedlových vzpěr a horní rámové trubky je mnohe tužší a dodává vertikální pružnost při absorbování velkých rázů. Vaše ruce zůstanou déle prokrvené, vaše výkonost zůstane na vyšší úrovni pro delší dobu a vaše svaly budou schopny efektivně pracovat na dlouhých tratích.

Patka ze dvou částí a karbonové koncovky

Patka přehazovačky se skládá ze dvou částí, které jsou přišroubovány každá na jedné karbonové patce. Toto zaručuje maximální šířku a tuhost při co nejnižší hmotnosti.

Vedení bovdenů horní trubkou

Extrémně ostrý úhel pod kterým vstupují a vystupují lanka z horní rámové rámové trubky významně snižuje tření. Navíc už nikdy nebudete potřebovat ochranné samolepky, protože ať řidítka natočíta jakoliv, tak se bowdeny rámu nedotknou.