Niestety, nie wysyłamy przesyłek do Twojego kraju.

Sprawdź, dokąd wysyłamy przesyłki

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od 8:00. Możesz zadzwonić pod numer +48 914 226 966 lub wysłać nam e-mail.

Nerve CF

Idealny na górskie szlaki, etapówki i maratony

bike

The best bike around for the Transalp

bike

Super – 129,25 Points

"Niesamowity." "Zwycięzca testu!" "najlepszy rower na świecie!" Zaraz po premierze Nerve CF zdominował testy przeprowadzone przez najwieksze magazyny rowerowe na świecie. Zachwycił również osoby zajmujące się projekowaniem, czego wyrazem jest wiele nagród z tej dziedziny - red dot, IF Design Gold Award, Good Design. Sercem tego modelu jest ważąca jedynie 1900 gramów rama z jednoczęściowym w pełni carbonowym tylnym trójkątem i rurkami podsiodłowymi Flex Pivot zastępującymi jedno z łożysk zawieszenia. Zakres ruchu w tym miejscu to jedynie 3,5 stopnia - nowoczecna carbonowa konstrukcja poradzi sobie z tym bez problemów a wyeliminowanie łożysk zmniejsza masę i zwiększa niezawodność całego roweru.

Nerve CF jest szybki i sztywny a kinematyka zawieszenia zapewnia efektywność na podjazdach. "Pływające" montowanie tylnego amortyzatora, lekki w pełni carbonowy rocker i sztywny tylny trójkąt oferują 120 mm liniowego skoku a pewność siebie na zjazdach i w trudnym terenie podnosi wspornik siodła RockShox Reverb Stealth z manetką na kierownicy w który wyposażony jest każdy model Nerve CF.

Wybierz model

Nerve CF 9.0 LTD 3.599 €

Nerve CF 9.0 2.999 €

Nerve CF 8.0 2.499 €

Flex Pivot

Górne rurki tylne trójkąta - dzięki wykorzystaniu właściwości carbonu - odkształcają się podczas pracy zawieszenia. Ruch jest minimalny, zaledwie 3,5°, nie ma wpływu na pracę zawieszenia ale pozwala na wyeliminowanie jednego łożyska co zmniejsza masę, zwiększa sztywność i trwałość roweru.

Jednoczęściowy, aluminiowy rocker i \n pływający punkt mocowania tłumika

Dolne mocowanie tylnego amortyzatora nie jest częścią przedniego trójkąta ramy ale znajduje się na przedłużeniu rurek łańcuchowych. Rozwiązanie to poprawia charakterystykę działania zawieszenia - jest ona bardziej liniowa - oraz pozwala na lepsze wykorzystanie właściwości carbonu.

Jednoczęściowy tylny trójkąt

Tylny trójkąt jest w całości wykonany z carbonu jako jeden element. Nie znajdziesz tam żadnych spawów, łączeń czy osi obrotu.Dzięki temu tył roweru jest sztywny bocznie i.. świetnie wygląda.

Wewnętrzne i uszczelnione prowadzenie przewodu sztycy

Hydrauliczny przewód sztycy Reverb Stealth biegnie wewnątrz ramy. To doskonały element wyposażenia jednak wielu rowerowych purystów może chcieć z niego zrezygnować. W takim przypadku przewód i jego prowadzenie może być całkowicie usunięty a rower odchudzony o kilka gramów.