Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Budeme opäť dostupní v Pondelok od 08:30. Zašlite nám e-mail.

Grand Canyon AL SLX 29

29" at its best

Špičkový hliníkový rám, inovatívne použité riešenia a vynikajúca úroveň tuhosti - model Grand Canyon AL SLX prináša všetko, čo potrebuje perfektný hardtail pre maratóny a traily. Progresívna geometria je optimálne navrhnutá pre požiadavky 29 palcových kolies: krátky rázvor poskytuje svižné ovládanie a použitie krátkej hlavovej trubky zaistí ľahkú jazdu aj najprudších stúpaniach. Vďaka športovej pozícii centrálne v bicykli môžete dosiahnuť trvalý prítlak do pedálov aj v strmých kopcoch. Široká oblasť napojenia v stredovej časti ponúka prvotriednu tuhosť pre konzistentné výkony v horách a to aj vďaka Shimano Press-Fit stredu a patentovanej sedlovej trubke Maximus.

Pevná os X12 neponúka iba nízku hmotnosť a výbornú tuhosť ale aj 100%-ne precízne usadenie zadného kolesa a brzdového disku. Vybavený prevody špeciálne vyvinutými pre väčší priemer kolies (triple 40/30/22 alebo double 38/24) je táto hliníková raketa výborne pripravená ako na technicky náročné stúpanie, tak aj na najrýchlejší sekcie maratónov. Veľkosť rámu XS je osadená (okrem modelu Grand Canyon AL SLX 9.9) kolesami s priemerom 27,5 palca - kompletne prepracovaný rám a vybavenie poskytuje optimálny celok a geometriu v tejto veľkosti pre kvalitnú jazdu.

modely

Grand Canyon AL SLX 9.9 1.699 €

Grand Canyon AL SLX 8.9 1.399 €

Grand Canyon AL SLX 7.9 W 1.199 €

Grand Canyon AL SLX 7.9 1.149 €

Grand Canyon AL SLX 29

HYDROFORMING RÁMU

Tvarované profily trubiek zvyšujú pevnosť, čo má pozitívny vplyv na tuhosť rámu. Navyše sa tým zvýši aj odolnosť trubiek a preto sú ďalšie výstuhy už zbytočné.

Vnútorné vedenie bovdenov

Čistý vzhľad rámu a ochrana proti nečistotám: Vnútorné vedenie bovdenov od Canyonu.

MAXIMUS SEATTUBE

Patentovaná sedlová trubka Maximus Seattube má všetky predpoklady dosiahnuť extrémne tuhého zadného trojuholníka vďaka veľkej ploche napojenie medzi sedlovou trubkou a stredovou časťou.

X12 thru-axle

Tuhosť je najdôležitejšia. To neplatí len u rámu, ale aj u os. Vďaka použitiu X12 pevných os vpredu i vzadu je zvýšená tuhosť a jazdné výkony sú citeľne lepšie. U hliníkových 29tek je táto výhoda obzvlášť dôležitá.