Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450

Grand Canyon CF SL 29

The race bike that's a cut above the rest

mtbs

Velo

Biker

4/5 hvězdy

S gény veľaúspešného modelu Grand Canyon CF SLX a vybavený inovatívnymi riešeniami ako napr. vnútorné vedenie bovdenov, pevná os X12 a stredová ložiská PressFit, zaberá nový model Grand Canyon CF SL jedno z najvyšších miest medzi hardtaily značky Canyon. Optimálne využité vrstvenia karbónových vlákien poskytuje rámu vynikajúcu tuhosť a komfort, čo generuje priame zrýchľovaní, ktoré je nevyhnutné pre každý závod. Patentovaná technológia Impact Protection Unit (IPU) ponúka bezpečí aj v prípade pádu. Zarážky v konci rejde riadidiel zabráni kontaktu s hornou rámovou trubkou a jej prípadné poškodenie.

Preverená závodná geometria tohto twentynineru s krátkymi reťazovými vzperami, sedlovou trubkou Maximus a nízko položeným stredom poskytujú perfektnú pozíciu na bicykli, ktorá prináša najlepšie stúpacie i zjazdové výkony. Rozšírená hlavová trubka zaisťuje ešte svižnejšie a bezpečné ovládanie v rýchlych klesaniach. Či už pôjdete maratóny alebo etapové preteky, je tento Grand Canyon CF SL bezchybným bikom s neprekonateľným pomerom cena/výkon.

modely

Grand Canyon CF SL 8.9 2.399 €

Grand Canyon CF SL 7.9 SE 1.999 €

Grand Canyon CF SL 7.9 1.799 €

Grand Canyon CF SL 6.9 1.599 €

Grand Canyon CF SL 29 6.9 CH 1.649 €

Grand Canyon CF SL 29 Frameset 899 €

Grand Canyon CF SL 29

Masívna hlavová trubka

Impact Protection Unit

Jednotka ochrany proti nárazom (ktorá čaká na schválenie patentu) v prípade nárazu zabraňuje poškodeniu hornej trubky riadidlami.

X12 pevná osa

Hydroformovane profily trubok