Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

SERVICE CHAT TALK TO THE PEOPLE THAT BUILD YOUR BIKE:

CHAT IS NOT AVAILABLE RIGHT NOW. WE WILL BE BACK ONLINE SOON.

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450
mtbs

Velo

Biker

4/5 hvězdy

MAXIMUM EFFICIENCY. WORLD-CLASS RESULTS.

Grand Canyon CF SL 29

Vďaka poznatkom z vývoja UCI World Cup prevereného modelu Grand Canyon CF SLX sme vytvorili Grand Canyon CF SL. Tento prémiový 29 " pretekársky hardtail využíva naše rozsiahle znalosti karbónu a zdieľa mnoho spoločných génov ako náš najvyšší karbonový model. Cieľom pri vytváraní geometrie Grand Canyon CF SL bolo získať čo najvyšší výkon od jazdca a tiež poskytnú maximum pohodlia na dlhých tratiach. Udržať si dostatok trakcie pre predné koleso nie je vďaka kratšej hlavovej trubke problém ani v prudkých zjazdoch, zatiaľ čo strmý uhol sedlovej trubky zaisťuje maximálnu efektivitu šliapania. Ani kvapka vašej energie nepríde nazmar.

O tuhosť na ktorej najviac záleží sa stará široké stredové zloženie Pressfit spoločne s Maximus Seat Tube a X-12 pevnou osou. Keď ide o udržanie rýchlosti na flow trailoch 29" kolesá ponúknu neprekonateľnú zmes výbornej priechodnosti terénom a skvelej trakcie keď trail začne byť technickejší. Zmenou kladenie karbónových vrstiev v kľúčových bodoch sme využili pevnostné potenciál materiálu na vytvorenie robustného rámu. V kombinácii s Impact Protect Unit môžeme rezať zákruty a dávať prudké zjazdy bez akýchkoľvek obáv. Nechajte Grand Canyon CF SL postarať sa o preteky.

Modely

Grand Canyon CF SL 8.9 ONEBY 2.699 €

Grand Canyon CF SL 8.9 2.599 €

Grand Canyon CF SL 7.9 2.199 €

Grand Canyon CF SL 7.9 TEAM 1.999 €

Grand Canyon CF SL 6.9 1.799 €

Masívna hlavová trubka

Impact Protection Unit

Jednotka ochrany proti nárazom (ktorá čaká na schválenie patentu) v prípade nárazu zabraňuje poškodeniu hornej trubky riadidlami.

X12 pevná osa

Hydroformovane profily trubok

Pure Cycling.