Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450

Grand Canyon CF SLX 29

Víťazný bicykel na Transalp

Rýchly ako šíp, superľahký víťazný model zo závodu Transalp v sezónach 2012 a 2013 drží bike prvé miesto medzi špičkovými karbónovými rámami vďaka unikátnym technickým riešením. Recept úspechu súčasného európskeho šampióna v maratóne je ukrytý vo vnútri rámu. Jedinečné usporiadanie a orientácia rôznych druhov karbónových vlákien zaisťuje využitie výhod toho materiálu na maximum, čo dáva bicyklu vynikajúcu tuhosť a úroveň komfortu.

Krátke reťazove vzpery pre svižné a stabilné ovládanie, nízko položený stred pre ideálnu pozíciu na bicykli, krátka hlavová trubka pre ľahkú jazdu do kopcov - Grand Canyon CF SLX ponúka najlepšie predpoklady pre použitie na maratónoch a XC. Extrémne tuhá rozšírená hlavová trubka zaistí agilnejšie riadenie a bezpečie jazdy aj v prudkých zjazdoch. Ďalším šperkom je Impact Protection Unit (IPU) na hornej rámovej trubke, ktorá zabraňuje riaditkám v kontakte a prípadnému poškodeniu rámu pri páde. So svojou preverenou závodnou geometriou je nový Grand Canyon CF SLX ideálne zostavený pre náročných pretekárov na XC a maratóny.

modely

Grand Canyon CF SLX 9.9 TEAM 3.799 €

Grand Canyon CF SLX 9.9 TEAM XX1 3.699 €

Grand Canyon CF SLX 9.9 SL 3.299 €

Grand Canyon CF SLX 9.9 2.699 €

Grand Canyon CF SLX 29 Frameset 1.299 €

Grand Canyon CF SLX 29

Masívna hlavová trubka

Impact Protection Unit

Jednotka ochrany proti nárazom (ktorá čaká na schválenie patentu) v prípade nárazu zabraňuje poškodeniu hornej trubky riadidlami.

X12 pevná osa

Hydroformovane profily trubok

Pure Cycling.