Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450

Nerve CF

Perfektný pre traily, horské jazdy a maratóny

bike

Najlepší bicykel pre Transalp

bike

Super – 129,25 bodov

"Vynikajúci - víťaz testu! Ohromujúci! Najlepší bicykel na svete!" Počas neuveriteľne krátkej doby po uvedení na trh dosiahol celoodpružený karbónový Nerve CF na dominantné postavenie v testoch najrenomovanejších svetových cyklomagazínov. Tiež elegantný dizajn tohto modelu bol ocenený odborníkmi verdiktom Nerve CF - "State of the art" (špičkový), čo demonštroval aj oceneniami v renomovaných medzinárodných súťažiach dizajnu ako Red dot, IF design Gold Award a Good Desing. Srdcom ľahkého karbónového rámu, vážiaceho len 1900 gramov, je celokarbonová zadná stavba z jediného kusu so sedlovými vzperami Flex Pivot, ktoré zaisťujú funkciu namiesto zadného otočného čapu. Je to umožnené materiálom a konštrukciou zadnej stavby, ktorá zaručuje priehyb až o 3,5 stupňa, ktorý je normálne vykonávaný čapom (Flex Pivot technológia). Táto inovatívna technológia minimalizuje hmotnosť a údržbu bez kompromisov vo funkcii odpruženia, bočnej tuhosti a odolnosti.

Optimalizovaná kinematika rámu zaisťuje vynikajúce výkony v stúpaniach. S plávajúcim tlmičom a krátkym, pevným a ľahkým karbónovým vahadlom z jedného kusu je tuhý zadný trojuholník citlivejší a poskytuje 120 mm efektívneho zdvihu odpruženia a umožňuje lahko prejsť trialy a zjazdy. Pre zaručenú optimálnu pozíciu v sedle v každej situácii, dokonca aj v technicky náročných pasážach, sú všetky modely vybavené teleskopickou sedlovkou RockShox Reverb Stealth Vario, ktorá zaisťuje jednoduchú zmenu nastavenia z riadidiel.

modely

Nerve CF 9.0 LTD 3.599 €

Nerve CF 9.0 2.999 €

Nerve CF 8.0 2.499 €

Flex Pivot

Sedlové vzpery sa skladajú z jednotnej a flexibilné karbónové štruktúry, čo umožňuje, aby sa pri záťaži nepatrne prehýbali. Priehyb o 3.5 ° je minimálny. Tým odpadá nutnosť použitia čapov na reťazových vzperách. Tiež tým značne redukuje opotrebenie a znižuje hmotnosť.

One-piece carbon rocker with floating shock

Spodné uchytenie tlmiča nie je uchytené priamo k rámu, ale pohybuje sa spoločne so zadným trojuholníkom na rozšírených reťazových vzperách. Vyladenie pákových pomerov u horného aj dolného uchytenia tlmiča značne vylepšilo kinematické vlastnosti, ktoré tak ide maximálne využiť u použitých materiálov.

One-piece rear triangle

Celá zadná stavba je vyrobená z karbónu a je z jedného kusu bez zvarov alebo čapov. To robí zadný trojuholník extrémne tuhým a zároveň veľmi ľahkým. Navyše to prepožičiava bicyklu jedinečný vzhľad.

Internally routed line for Stealth – Sealable opening on the down tube

Hydraulické ovládanie sedlovky Reverb Stealth je vedené vo vnútri rámu. Tým sa eliminuje nutnosť viesť kábel mimo. Pre odporcov, ktorí nechcú o teleskopické sedlovke ani počuť, je možnosť vedenia a pripojenia ovládania na prednej strane úplne odstrániť, aby koleso nebolo ani o jediný gram ťažšie. Rám vyzerá veľmi čisto a úhľadne ako sa sedlovkou Reverb Stealth, tak bez nej.