Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Naše servisné miesto bude dostupné opäť zajtra od 8:30. Zašlite nám prosím e-mail.

Spectral AL 29

Špičkový univerzál

Terénne kvality nového modelu Spectral AL 29 sú viditeľné na prvý pohľad - excelentne navrhnutý rám, 130 mm zdvihu a 29" palcové kolesá - zaručujú lepšiu trakciu pre maximálnu zábavu na trailoch, čo poskytuje efektívne zrýchlenie aj v dlhých stúpaniach. Kompletne nový rám kombinuje čistý dizajn s inovatívnymi technológiami a modernou geometriou - nízko položený stred zaistí perfektnú pozíciu na bicykli a zároveň krátké reťazové vzpery umožnia obratné ovládanie. Ideálny uhol sedlovej trubky 74° potom zaručuje efektívny prenos energie na zrýchlenie.

Vylepšená a nekomplikovaná riešenia sú ďalším znakom tohto twenty-nineru, ktorý je ľahko rozpoznateľný vďaka svojej kombinácii sedlových vzpier a hornej rámovej trubky, ktoré robia tento robustný hliníkový rám neprehliadnuteľným. Inovatívne technológie ako integrovaný chránič reťazovej vzpery, rozšírená hlavová trubka, možnosť použitia sedlovky Reverb Stealth, stredové zloženie PressFit, 12 mm pevná osa a vnútorné vedenie bovdenov dokazujú, že rám je technologická špička. Výborné kvality do terénu, prepracované odpruženie a precízne riadenie - Spectral AL 29 poskytuje všetko, čo požadujete pre zábavu v náročnom teréne.

modely

Spectral AL 9.9 EX 3.199 €

Spectral AL 9.9 SL 3.499 €

Spectral AL 8.9 2.699 €

Spectral AL 7.9 CH 2.299 €

Spectral AL 7.9 2.299 €

Spectral AL 6.9 1.999 €

TAPERED STEERER

ANTI-SQUAT-KINEMATIC

Thanks to the position of the bearing points on the four-link, the so-called anti-squat kinematics, compensates pedal induced bob. Any lockout and high compression damping can be avoided. The rear triangle works sensitively, without any power loss and provides more comfort and traction.

Postmount standard

CANYON THROUGH AXLE