Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Budeme opäť dostupní v Pondelok od 08:30. Zašlite nám e-mail.

The Strive AL combines XC racer climbing nimbleness with the ability to rip descents like a big-hitting DH rig. How? Shapeshifter. This groundbreaking technology is found at the core of a tough and lightweight aluminium frame to create the perfect bike for the demands of modern enduro riding. The whole system is simple to operate on-the-fly via the handlebar-mounted remote and provides two distinctly different settings for geometry, suspension kinematics and travel – all without having to use a proprietary rear shock.

As a result, the bike’s setup becomes stiffer and steeper in XC mode for climbing efficiency, yet goes slacker and plusher in DH mode to master rough descents. You get to choose what type of bike you want to suit your riding thanks to our two geometry options. The longer front center on Race Geometry ensures super stability at speed, while the more compact Regular Geometry guarantees maximum agility on the trails – it’s your call. What’s guaranteed is that the Strive AL will give the terrain you ride another dimension. Shape Your Ride!

modely

Strive AL 7.0 3.299 €

Strive AL 7.0 Race 3.099 €

Strive AL 6.0 Race 2.699 €

Strive AL 6.0 2.499 €

shapeshifter technology

Shapeshifter znamená, že máte vždy perfektne nastavený bicykel pre každý trail. Revolučný dizajn rámu s touto priekopníckou technológiou vám dá dva bicykle v jednom.

regular geometry

race geometry

Je nemožné pokryť všetky požiadavky Enduro jazdenia jednou geometriou. To je dôvod prečo sme v spolupráci s Fabien Barel vyvinuli Race Geometry a doplnili jej našu Regular Geometry. Super stabilita vo vysokých rýchlostiach alebo svižné ovládanie na trailoch. Je to na vás.

Shapeshifter

Dva režimy - XC a DH - pre každý trail. Režim XC zdvihne svetlú výšku a zvýši stúpavosť. Režim DH položí uhly pre stabilitu vo vyšších rýchlostiach a lepšiu pozíciu pre zdolávanie prudkých zjazdov.

Pevná os Canyon

Naše 12mm pevná os zvyšuje tuhosť zadnej stavby a vďaka rýchloupínaciemu systému umožňuje rýchlu výmenu kolesa.

Vnútorné vedenie laniek

Pre čisté línie a ochranu pred poškodením sú všetky lanka vedená vnútrom rámu.

Downtube Protector

Downtube Protector je vyrobený z odolných syntetických materiálov a priskrutkovaný priamo k rámu pre poskytnutie zvýšenej ochrany proti prierazu.