Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450

Torque EX

Jeden rám - 3 koncepty

The leader of the pack

Žiadna trail nie je pre teba príliš dlhý, žiadne stúpanie príliš prudké, aby si dosiahol ideálneho zjazdu. Vďaka prepracovanej anti-squat kinematics a X12 pevnej osi je toto ľahké super-enduro Torque EX stvorené stúpať do až do nebies. Dobrodružstvo môže začať: akonáhle sa pustíš do zjazdu, tak ti 180 mm zdvihu poskytne citlivé odpruženie a spoľahlivo pohltí aj robustné nerovnosti av kombinácii s výborným tlmičom Cane Creek Double Barrel Air potom vyžehlí aj drsné pasáže v zjazdoch. Sag monitor ti zaisti dosiahnutie efektívneho nastavenia odpruženia v zlomku sekundy.

Či už ideš naplno dole kopcom alebo si užívaš zákruty v Bikeparku, tak ti Torque EX zaručí bohatú zábavu. Krátky zadný trojuholník drží bike ľahko manévrovateľný a pritom nízke stredové zloženie zaisťuje ešte lepšiu pozíciu v sedle a prináša vyšší výkon v rýchlych zákrutách alebo pri skokoch. Sedlovka RockShox Reverb Stealth s teleskopickým nastavením a páčkou na riadidlách je perfektný doplnok pre nekompromisný zážitok z jazdy a je štandardne osadená na všetkých modeloch (okrem Gapstar). Gapstar, Trailfow alebo Vertride - nájdi si svojho favorita.

modely

Torque EX Vertride 3.299 €

Torque EX Trailflow 2.599 €

Torque EX Gapstar 2.199 €

SAG MONITOR

ANTI-SQUAT-KINEMATIK

X12 thru-axle

EXTRA-WIDE ROCKER ON REAR TRIANGLE

The extra-wide rocker arm offers a great deal of stiffness and is double bolted in the middle which allows a great deal of freedom in terms of design. An extra-wide mount offers especially high levels of stability. Thanks to the wide down tube the Canyon specialists were able to design the shock mount even stiffer. We have completely redesigned the linking elements of the rear triangle. The result is a high level of durability and the optimum smooth running of bearings. An example of this is the rocker arm bearing: Special cones guarantee a perfect form fit and a very precise bearing seat. A further example is the main pivot bearing: The two-piece axle shaft is not only easy to assemble and maintain, but the cones also guarantee an optimal load transfer from the chain stay into the main frame. The tapering of the bottom bracket shell has now made an optimal routing of the front derailleur possible and this guarantees optimum performance on the trails.