Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Naše servisné miesto bude dostupné opäť zajtra od 8:30. Zašlite nám prosím e-mail.

 

ULTIMATE CF SLX 8.0 2014

Jeden kus dostupný ve velikosti XL, barva deep black - white, Položka č. AS1006324

"Silnicka roku 2013" (Le Cycle), "Závodní kolo mesíce" (Vélo Magazine), "Vynikající volba" (Pro Cycling), "Skvelé" (Road Bike), "Ohromující výsledek - vítez testu" (TOUR). Model Ultimate CF SLX má jeden nejlepších a nejlehcích karbonových rámu na svete. Rám, vážící pouhých 790 gramu, ustanovil nové standardy svou kombinací hmotnosti, tuhosti, komfortu, designu, skvelými jízdními vlastnostmi a naprosto presným ovládáním. Tento karbonový sportovní model má neprehlédnutelný zadní trojúhelník se zadními vzperami VCLS, které se prímo napojují na horní rámovou trubku, což dává celému rámu extrémní bocní tuhost. Horní rámová trubka a nová sedlová trubka Maximus jsou zploštelé pro lepší komfort. Napojení mezi tuhým stredem Press-Fit a asymetrickými retezovými vzperami poskytuje skvelé výkony a výjimecný komfort. Komfort byl posunut díky další generaci vidlice One One Four SLX. Tato sportovní silnicní vidlice s karbonovými koncovkami poskytuje extrémní bocní tuhost a použitá VCLS technologie absorbuje nárazy a vibrace, což šetrí vaše svaly a šlachy a ušetrí potrebnou energii pro záverecný sprint. Všechny modely mužou být dovybaveny sedlovkou VCLS Post 2.0. Tato 100% bezúdržbová sedlovka VCLS Post váží pouhých 220 gramu a je dostupná ve dvou verzích: Rovná verze s rozsahem posunu od 2 mm do -10 mm (+2 až -10 mm). Šikmá verze pak s rozsahem od +25 mm do +13 mm. To umožnuje jezdci najít presne nejvhodnejší pozici. V kombinaci s VCLS technologií i v lehkém karbonovém rámu je výsledkem výjimecný komfort a výkon.

Nové kolo/rám s viditelným poškozením po vzhledové stránce
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

Bikes and framesets in the category 2 are unused new bikes that may display minimal colour deviations, scratches or paintwork defects. As a rule not all these conditions are fulfilled (a bike is also categorized as category 2 if, for example, the orange line on the top tube doesn't fulfil Canyon's quality standards but the bike otherwise displays no defects). As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 2. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 3.499,00 €
Pôvodná cena: 3.599,00 € Ušetrené: 100,00 €
Rám Canyon Ultimate CF SLX
Vidlica Canyon One One Four SLX
Hlavové složení Acros Ai-70 Fiber
Přehazovačka Shimano Dura-Ace RD-9000 11s
Přesmykač Shimano Dura-Ace FD-9000
Radiace páčky Shimano Dura-Ace ST-9000 11s
Brzdové páčky Shimano Dura-Ace ST-9000
Brzdy Shimano Dura-Ace BR-9000
Náboje Mavic Ksyrium Elite S WTS
Kazeta Shimano Dura-Ace CS-9000 11s 11-25
Ráfky Mavic Ksyrium Elite S WTS
Plášte Mavic Yksion Pro GripLink / PowerLink
Kliky Shimano Dura-Ace FC-9000 Double
Převodníky 53/39 (Standard)
Středové složení Shimano SM-BB92-41B
Představec Ritchey WCS 4-Axis 44 1 1/4 Zoll
Riadítka Ritchey WCS EvoCurve
Omotávka Canyon Ergospeed Gel
Sedlo Fizik Antares
Sedlovka Canyon VCLS Post
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch Roadbike
Hmotnost 6,55 kg