Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450

Aeroad CF

KOLO PRE ÚNIKY, PRIEKOPNÍK A LEGIONÁR Z WORLDTOUR V JEDNOM

Ready for the classics

Canyon's jewel in the crown

Skvelá akcelerácia, vynikajúca aerodynamika a ohromujúci ovládateľnosť - to sú víťazné vlastnosti modelu Aeroad CF, ktorý pomohol Joaquimu "Puritovi" Rodriguezovi dosiahnuť na pódiové umiestnenie na Tour de France 2013. Aeroad CF je jedným z najúspešnejších cestných modelov v profipelotonu - zaistil už prvé miesto v rebríčku UCI v rokoch 2011, 2012 a 2013 a tiež mnoho víťazstiev v pretekoch a etapách pri prestížnych akciách ako Valónsky šíp, Giro d' Italia a Vuelta. Pre rok 2014 pokračuje tento aeromodel vo svojej úspešnej jazde ako tímové kolo Katushe, nášho World Tour tímu. Prvotriedny karbónový rám a celokarbonová vidlica Aeroblade SL prinášajú vynikajúcu tuhosť a aerodynamiku.

Táto aerodynamická vidlica disponuje výnimočným patentom, nastaviteľným "Rake Shift". Ten umožňuje nastavenie o 5 mm jednoduchým otočením vložky v zakončení vidlice. Táto zmena posunie charakteristiku Aeroadu CF zo športovej a agilnej na vyváženú a stabilnú. Viac komfortu plus lepšie výkony a vyššia rýchlosť - môžete si nastaviť aj svoju pozíciu v sedle podľa Vašich potrieb s adaptabilnou sedlovkou VCLS post . Oválna sedlovka VCLS aero obsahuje karbónové a bazaltové vlákna a kombinuje aerodynamický tvar so skvelým komfortom a perfektným nastavením. Kónická hlavová trubka znižuje čelnú plochu rámu a robí, spolu s ukrytými bovdeny, tento aeromodel ešte viac aerodynamickým.

modely

Aeroad CF 9.0 TEAM 5.499 €

Aeroad CF 9.0 SL 3.799 €

Aeroad CF 9.0 3.699 €

Aeroad CF 9.0 CH 3.699 €

Aeroad CF 8.0 SL 3.099 €

Aeroad CF 7.0 Di2 2.899 €

Aeroad CF 7.0 2.399 €

Aeroad CF 7.0 CH 2.399 €

Aeroad CF Frameset me. 1.399 €

Aeroad CF Frameset el. 1.399 €

RAKE SHIFT

Aeroad CF môže byť nastavený podľa Vašich potrieb. Preferujete agilnú jazdu alebo máte radšej keď bicykl drží pevnú stopu? Už sa nebudete prispôsobovať Vášmu bicyklu - on sa prispôsobí Vám!

SEDLOVKA VCLS AERO POST

To najlepšie z oboch vlastností: aerodynamicky vylepšený tvar a skutočný komfort. Bazaltové vlákna to umožňujú. Tieto vlákna tlmí znateľne lepšie ako karbónové vlákna a preto sú ideálne pre komponenty, u ktorých je komfort dôležitým faktorom spolu s tuhosťou.

Vnútorné vedenie bovdenov & kónická hlavová trubka

Pre Aeroad CF sme zkonštruovali kónickú hlavovú trubku, ktorú možno osadiť vidlicou s krkom priemeru 1 1/4 palca dole a 1 1/8 palca hore u predstavca. Malá čelná plocha a vysoká úroveň tuhosti - to sú oblasti, v ktorých je predná časť Aeroad CF naozaj jedinečná.

Karbónová vidlica AEROBLADE SL

Aerodynamická, ľahká, tuhá a komfortná - vývojové oddelenie dosiahlo ciele, ktoré sme stanovili s touto karbónovou vidlicou Aeroblade SL. Realizácia týchto cieľov bola však trochu zložitejšia. Boli sme schopní zjednotiť protiklady, a dostat to najlepšie z jednotlivých oblastí pri konštruovaní zbrusu nové karbónové vidlice Aeroblade SL. Unikátne je použitie špeciálnych bazaltových vlákien, ktoré zaručujú vertikálny komfort, čo už preukázaly u sedlovky Canyon VCLS Post Aero, kde dosiahly významné zlepšenie komfortu. Optimalizácia záťaže vrstiev karbónových vlákien potom zaručuje bočnú tuhosť. To potom umožňuje najlepší možný prenos sily a účinné tlmenie pri silných nárazoch a vibráciách, keď je vidlica vystavená zaťaženiu. Tvar vidlice je výborným kompromisom medzi aerodynamikou a hmotnosťou, pretože jednou z predností kola Aeroad CF je okrem aerodynamického dizajnu súčasne aj veľmi nízka hmotnosť.