Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

SERVICE CHAT TALK TO THE PEOPLE THAT BUILD YOUR BIKE:

CHAT IS NOT AVAILABLE RIGHT NOW. WE WILL BE BACK ONLINE SOON.

Naše servisné miesto je opäť dostupné dnes od 08:30. Môžete nám zavolať na +421 220 510 450 alebo nám zašlite e-mail.
 

ULTIMATE CF SLX 7.0 CT 2014

Jeden kus dostupný ve velikosti 2XL, barva deep black - white, Položka č. AS1007694

"Silnicka roku 2013" (Le Cycle), "Závodní kolo mesíce" (Vélo Magazine), "Vynikající volba" (Pro Cycling), "Skvelé" (Road Bike), "Ohromující výsledek - vítez testu" (TOUR). Model Ultimate CF SLX má jeden nejlepších a nejlehcích karbonových rámu na svete. Rám, vážící pouhých 790 gramu, ustanovil nové standardy svou kombinací hmotnosti, tuhosti, komfortu, designu, skvelými jízdními vlastnostmi a naprosto presným ovládáním. Tento karbonový sportovní model má neprehlédnutelný zadní trojúhelník se zadními vzperami VCLS, které se prímo napojují na horní rámovou trubku, což dává celému rámu extrémní bocní tuhost. Horní rámová trubka a nová sedlová trubka Maximus jsou zploštelé pro lepší komfort. Napojení mezi tuhým stredem Press-Fit a asymetrickými retezovými vzperami poskytuje skvelé výkony a výjimecný komfort. Komfort byl posunut díky další generaci vidlice One One Four SLX. Tato sportovní silnicní vidlice s karbonovými koncovkami poskytuje extrémní bocní tuhost a použitá VCLS technologie absorbuje nárazy a vibrace, což šetrí vaše svaly a šlachy a ušetrí potrebnou energii pro záverecný sprint. Všechny modely mužou být dovybaveny sedlovkou VCLS Post 2.0. Tato 100% bezúdržbová sedlovka VCLS Post váží pouhých 220 gramu a je dostupná ve dvou verzích: Rovná verze s rozsahem posunu od 2 mm do -10 mm (+2 až -10 mm). Šikmá verze pak s rozsahem od +25 mm do +13 mm. To umožnuje jezdci najít presne nejvhodnejší pozici. V kombinaci s VCLS technologií i v lehkém karbonovém rámu je výsledkem výjimecný komfort a výkon.

Kolo s viditelnými stopami použití
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

If several test rides have been completed with a frame or bike then it is placed in category 4 when it is sold. This means that there are clearly visible signs of wear and tear on the cassette and chain, however both function perfectly. Category 4 bikes are bikes either from the showroom or - depending on the intensity of the tests - bikes which were used in tests for trade magazines. These bikes often display scratches and chipped paintwork caused by stones and they have often been ridden in the forest (applies only to mountainbikes). As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 4. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 2.899,00 €
Pôvodná cena: 3.199,00 € Ušetrené: 300,00 €
Rám Canyon Ultimate CF SLX
Vidlica Canyon One One Four SLX
Hlavové složení Acros Ai-70 Fiber
Přehazovačka Shimano Ultegra RD-6800 11s
Přesmykač Shimano Ultegra FD-6800
Radiace páčky Shimano Ultegra ST-6800 11s
Brzdové páčky Shimano Ultegra ST-6800
Brzdy Shimano Ultegra BR-6800
Náboje Mavic Ksyrium SLR WTS Exalith 2
Kazeta Shimano Ultegra CS-6800 11-28
Ráfky Mavic Ksyrium SLR WTS Exalith 2
Plášte Mavic Yksion Pro SSC GripLink
PowerLink
Kliky Shimano Ultegra FC-6800
Převodníky 50/34 (Compact)
Středové složení Shimano Ultegra SM-BB72-41B
Představec Ritchey WCS 4-Axis 44 1 1/4 Zoll
Riadítka Ritchey WCS EvoCurve
Omotávka Canyon Ergospeed Gel
Sedlo Fizik Antares
Sedlovka Canyon VCLS Post (15 - 35mm Setback)
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch Roadbike
Hmotnost 6,7 kg

Pure Cycling.