Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

SERVICE CHAT TALK TO THE PEOPLE THAT BUILD YOUR BIKE:

CHAT IS NOT AVAILABLE RIGHT NOW. WE WILL BE BACK ONLINE SOON.

Budeme opäť dostupní v Pondelok od 08:30. Zašlite nám e-mail.
 

ULTIMATE CF SL 9.0 AERO 2014

Jeden kus dostupný ve velikosti XS, barva deep black - grey, Položka č. AS1007760

Nový rám Ultimate CF SL s hmotností pouhých 940 g je vybaven témer vším, cím se pyšní špickový karbonový silnicní rám Ultimate CF SLX, a prináší optimální kombinaci lehké konstrukce, tuhosti, pohodlí a ambiciózního vzhledu. Prímé spojení oválných vzper zadní stavby s horní rámovou trubkou ciní zadní trojúhelník tohoto rámu extrémne tuhý a podstatne pohodlnejší, a to díky zploštelé horní rámové trubce a sedlové trubce Maximus Seattube. Spolupráce mezi tuhým stredovým složením Press-Fit a asymetrickou zadní stavbou rámu pak prináší maximální výkon. Lehoucká vidlice One One Four SLX s karbonovými koncovkami je skutecným mistrem co do zajištování pohodlí. Tato závodní vidlice se muže pochlubit výjimecnou bocní tuhostí a schopností pohlcovat tvrdé nárazy, což zajištuje speciální vrstvení karbonových vláken, které je stejné jako u vzper zadní stavby. Maximální tuhost pro spurt a dokonalost rízení a bezpecí pri rychlých sjezdech zase prináší sloupek vidlice o prumeru 1 ¼ palce. Úzké trubky, ladný design a systém vnitrního vedení kabelu propujcují rámu vzhled, nad kterým radostí zaplesá nejedno oko, a jenž si v nicem nezadá s modelem SLX. Nejnovejší technologie zpracování karbonu pod cenu sahající výrazne pod 2 000 EUR tento sen se díky novému modelu Ultimate CF SL stal skutecností!

Kolo s lehkými stopami použití
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

The category 3 describes bikes and frames which display slight signs of wear and tear. These may be, for example, bikes which customers have returned within 30 days and have already been ridden two or three times. It is also possible that it is a bike has undergone a test ride. The cassette and chain are just about meshed and display no measurable signs of wear and tear. The frame and also the components may display scratches, damage to paintwork and colour deviations. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 3. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 2.649,00 €
Pôvodná cena: 2.799,00 € Ušetrené: 150,00 €
Rám Canyon Ultimate CF SL
Vidlica Canyon One One Four SLX
Hlavové složení Acros Ai-70 Fiber
Přehazovačka Shimano Ultegra RD-6800 11s
Přesmykač Shimano Ultegra FD-6800
Radiace páčky Shimano Ultegra ST-6800 11s
Brzdové páčky Shimano Ultegra ST-6800
Brzdy Shimano Ultegra BR-6800
Náboje Mavic Cosmic Carbone SLE WTS Exalith 2
Kazeta Shimano Ultegra CS-6800 11-25 (Standard)
Ráfky Mavic Cosmic Carbone SLE WTS Exalith 2
Plášte Mavic Yksion Pro SSC GripLink
PowerLink
Kliky Shimano Ultegra FC-6800
Převodníky 53/39 (Standard)
Středové složení Shimano Ultegra SM-BB72-41B
Představec Ritchey WCS 4-Axis 44 1 1/4 Zoll
Riadítka Ritchey WCS EvoCurve
Omotávka Canyon Ergospeed Gel
Sedlo Fizik Antares
Sedlovka Canyon VCLS Post (15 - 35mm Setback)
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch Roadbike
Hmotnost 7,15

Pure Cycling.