Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Budeme opět dostupní v Monday od 08:30. Zašlete nám e-mail.

 

GRAND CANYON CF SLX 29 FRAMESET 2013

Jeden kus dostupný ve velikosti L, barva team, Položka č. A1036745

Velká kola velké cíle. S vývojem nového Grand Canyon CF SLX 29 jsme navázali na úspeších overené série Grand Canyon. Krátké retezové vzpery zarucují sportovní, ale ne nestabilní ovládání. Nižší stredová partie a dobrá pozice "v kole" a také krátká hlavová trubka zajištují vybroušenou jízdu do kopcu. Nový karbonový 29er nejvíc boduje, stejne jako jeho hliníkový kolega, za vynikající geometrii, která se perfektne hodí k potrebám 29 palcových kol. Recept na úspech této nové karbonové rakety je skrytý uvnitr rámu. Použili jsme každou detailní fintu z encyklopedií k dosažení perfektní kombinace ruzných typu karbonových vláken, címž jsme zmaximalizovali jednotlivé výhody materiálu. Dumyslné vrstvení karbonových vláken prináší vynikající tuhost a úroven komfortu a nechává konkurenci daleko za sebou. Velká kola zajištují nejlepší odvalovací vlastnosti a masivní hlavová trubka zarucuje ješte lepší hbitost ovládání a vyšší bezpecnost v rychlých sjezdech. Dalším klenotem je Impact Protection Unit (IPU), která zabranuje rídítkum v poškození horní trubky v prípade nehody. Grand Canyon CF SLX je se svou spolehlivou a vyzkoušenou geometrií ideálním kolem pro nárocné maratony a XC.

Nové kolo/rám v perfektním stavu
Detaily

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

Bikes in this category are new bikes or frames without any kind of damage. These may be from previous year's models or special individual bikes. The bikes are in a technical condition equal to that of a current serial bike. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 1.

NYNÍ JEN: 1.199,00 €
Původní cena: 1.699,00 € Ušetřeno: 500,00 €
Rám Canyon Grand Canyon CF SLX
Hlavové složení Cane Creek 40
Sedlovka Ritchey Flexlogic Trail Carbon
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch MTB
Hmotnost 1080 g

Overall mark: VERY GOOD

Mountainbike 05/10 (model 2010)