Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Naše servisné miesto bude dostupné opäť zajtra od 8:30. Zašlite nám prosím e-mail.

 

ULTIMATE CF SLX 9.0 SL CT 2014

Jeden kus dostupný ve velikosti 2XL, barva stealth, Položka č. AS1006723

Usilovat o dokonalost a postavit pre Vás ten najlepší bicykel je našou motiváciou. Nᚠciel bol jasne definovaný: vyvinút jeden z najlepších modelov na svete as vývojom modelu Ultimate CF SLX pre rok 2013 sa nám to úspešne podarilo. 790g vážiaci rám stanovuje nové štandardy svojou vynikajúcou úrovnou tuhosti, komfortu a vzhladu. Dalším hladiskom potom bol zadný trojuholník rámu. Priame napojenie medzi sedlovými vzperami a hornou trubkou znatelne zvyšuje úroven bocnej tuhosti tejto casti a sploštenie hornej trubky spolu so sedlovou trubkou Maximus markantne zlepšuje komfort. Tieto inovácie spolu s tuhým stredovým zložením Press-Fit a asymetrickými retazovými vzperami prinášajú maximálnu výkonnost. Vnútorné vedenie laniek dáva bicyklu celkovo cistý a pekný vzhlad a zarucuje najpresnejšie radenie v kombinácii s dvojdielnou pätkou prehadzovacky. Ešte vyšší komfort je zaistený vidlicou One One Four SLX. Táto závodná vidlica s karbónovými koncovkami zvyšuje už tak mimoriadnu bocnú tuhost a vdaka VCLS technológii absorbuje aj velmi silné nárazy a vibrácie. To znižuje zátaž svalov a šetrí Vašu energiu na záverecný šprint. Máte na výber z 11 rôznych verzií bicykla. Novinka pre rok 2013: Ergospeed modely s omotávkou Ergospeed, 25mm plášti a sedlovkou VCLS Post 2.0, ktorá je dostupná ako volitelná výbava u všetkých modelov.

Kolo s lehkými stopami použití
Detaily

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

The category 3 describes bikes and frames which display slight signs of wear and tear. These may be, for example, bikes which customers have returned within 30 days and have already been ridden two or three times. It is also possible that it is a bike has undergone a test ride. The cassette and chain are just about meshed and display no measurable signs of wear and tear. The frame and also the components may display scratches, damage to paintwork and colour deviations. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 3. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 4.399,00 €
Pôvodná cena: 4.599,00 € Ušetrené: 200,00 €
Rám Canyon Ultimate CF SLX
Vidlica Canyon One One Four SLX
Hlavové složení Acros Ai-70 Fiber
Přehazovačka SRAM Red 22 11s
Přesmykač SRAM Red 22 inkl. Chain Catcher
Radiace páčky SRAM Red 22 DoubleTap
Brzdové páčky SRAM Red 22 DoubleTap
Brzdy SRAM Red
Náboje Mavic R-Sys SLR WTS Exalith 2
Kazeta SRAM Red 22 PG1190
Ráfky Mavic R-Sys SLR WTS Exalith 2
Plášte Mavic Yksion Pro SSC GripLink / PowerLink
Kliky SRAM Red 22
Převodníky 50/34 (Compact)
Středové složení SRAM Red GXP
Představec Ritchey WCS 4-Axis 44 1 1/4 Zoll
Riadítka Ritchey WCS EvoCurve Carbon
Omotávka Canyon Ergospeed Gel
Sedlo Fizik Antares
Sedlovka Canyon VCLS Post (15 - 35mm Setback)
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch Roadbike
Hmotnost 6,10 kg