Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

ONLINE CHAT SPÝTAJTE SA NAŠICH ODBORNÍKOV:

CHAT NIE JE MOMENTÁLNE DOSTUPNÝ. ČOSKORO BUDEME OPÄŤ ONLINE.

Naše servisné miesto bude dostupné opäť zajtra od 8:30. Zašlite nám prosím e-mail.

ON THE ROAD TO SUCCESS

Pro rok 2014 jsme laťku zvedli o něco výše díky spolupráci s nejlepší UCI WorldTour týmem Movistar. Tahouny španělského týmu jsou Alejandro Valverde a kolumbijský vrchař Nairo Quintana, který oslnil na Tour de France 2013 puntíkatým dresem pro nejlepšího vrchaře, bílým dresem pro nejlepšího závodníka do 25-ti let a druhým místem v celkovém pořadí Tour. V roce 2014 bude tým Movistar sedlat kola Ultimate CF SLX, Aeroad CF a Speedmax CF, se kterými se budou snažit obhájit titul nejlepšího UCI WorldTour týmu. Těšíme se na úspěšnou spolupráci a mnoho společných vítězství.

  • Alejandro Valverde

    Španělský univerzál, který je doma prakticky na každé trati. Je jedním z favoritů pro obě jednodenní Klasiky a Grand Tour díky svým vrchařským schopnostem.

  • Nairo Quintana

    Kdykoliv se silnice zvedá k nebi, tak Nairo zaútočí. Asi jeden z nejočekávanější momentů roku 2014 bude až Kolumbijec znovu zaútočí a bude to velké.

  • Alex Dowsett

    Opravdový specialista na časovku. Alex je při souboji s chronometrem ve svém živlu. Trojnásobný národní šampión a vítěz etapy na Giru, pozor tohle bude nejúspěšnější brit v následující sezóně.

Pure Cycling.