Dodacie podmienky

Dodacie a platobné podmienky spoločnosti Canyon Bicycles GmbH, 56073 Koblenz, Nemecko

Veškerá přeprava je realizována společnostmi UPS nebo DHL. Dodatečné zásilky zasíláme v rámci EU bez nákladů na dopravné.

Dodání závisí vždy na konkrétní dostupnosti. Kupní smlouva nabývá platnosti po plnění ze strany společnosti Canyon, tj. nabývá právní moci pouze pokud je zboží dodáno v souladu s dodacím listem. V případě katalogové, telefonické nebo internetové objednávky Vás budeme e-mailem informovat o potvrzení Vaší objednávky a smluvních detailech.

Všechny naše zásilky jsou pro přepravu pojištěny. Ihned po doručení si zásilku prosím zkontrolujte, aby se mohla uplatnit náhrada škody. Jakékoliv poškození musí být nahlášeno přepravní společnosti během 24 hodin. Poté dostanete potvrzovací zprávu, kterou nám i s originálně zabalenou zásilkou a kopií faktury zašlete. Před odeslání nás však prosím telefonicky kontaktujte.

Vyberte svou zemi pro zobrazení aktuálně platného přepravného a balného:

  • Přeprava cyklodoplňků:
  • :
  • Přeprava celých kol:
  • + Bikeguard
  • Přeprava rámů nebo kufrů na kola:

Kompletní jízdní kola jsou dodávána výhradně v našem speciálním BikeGuard boxu, který je za příplatek.

Naše ceny sú vrátane zákonnej dane z pridanej hodnot, avšak nezahŕňajú prepravné náklady - ceny pre štáty mimo EU sú bez DPH (okrem Austrálie a Nového Zélandu). Clá a podobné poplatky znáša zákazník.

Objednávky do států mimo EU zahrnuje německé DPH již v online objednávce. Při zpracování se faktury za objednané zboží zobrazují s již konečnou cenou. Cla a dovozní poplatky můžou být vyžadovány podle zákonů dané země (pouze mimo EU). Tyto poplaty platí vždy příjemce zboží. Společnost Canyon Bicycles nemůže tyto poplatky nijak ovlivnit.

Případné vrácení DPH za nakoupené zboží se může uskutečnit pouze pokud do 3 měsíců od data vystavení faktury odevzdáte platné exportní potvrzení plátce DPH. Formulář od nás obdržíte zdarma.

Právne usmernenia pre návštevníkov zo Švajčiarska:
Od 1. septembra 2010 nie sme v dôsledku zákonov o ochrane obchodnej značky oprávnení do Švajčiarska zasielať bicykle a príslušenstvo pod značkou CANYON. Z tohto dôvodu bicykle a príslušenstvo pre švajčiarsky trh ponúkame výlučne na našom webovom portáli pre Švajčiarsko www.purecycling.ch. Tieto produkty sú totožné s produktmi, ktoré spoločnosť Canyon Bicycles GmbH mimo Švajčiarska predáva pod značkou CANYON. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok sa obráťte na našu informačno-objednávkovú horúcu linku na bezplatnom čísle 0800-564731.

V případě dodání v rámci Německa si můžete zvolit tyto způsoby platby:

  • Platba předem; před předpokládáným datem odeslání obdržíte fakturu pro platbu předem. Ihned po obdržení Vaší platby bude zboží připraveno, zpracováno a odesláno na Vaši adresu.
  • Platba kartou Visa/MasterCard; Potřebné detaily platební karty vložíte do zabezpečeného online formuláře nebo je osobně sdělíte telefonicky na naší zákaznickou linku. Vaše karta nebude použita, dokud nebude Vámi vybrané kolo dostupné.

V případě dodání mimo Německo můžete zvolit tyto způsoby platby:

  • Platba předem; před předpokládáným datem odeslání obdržíte fakturu pro platbu předem. Ihned po obdržení Vaší platby bude zboží připraveno, zpracováno a odesláno na Vaši adresu.li>
  • Platba kartou Visa/MasterCard; Potřebné detaily platební karty vložíte do zabezpečeného online formuláře nebo je osobně sdělíte telefonicky na naší zákaznickou linku. Vaše karta nebude použita, dokud nebude Vámi vybrané kolo dostupné.

Zde můžete najít naše Všeobecné obchodní podmínky.