Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

ONLINE CHAT SPÝTAJTE SA NAŠICH ODBORNÍKOV:

CHAT NIE JE MOMENTÁLNE DOSTUPNÝ. ČOSKORO BUDEME OPÄŤ ONLINE.

Budeme opäť dostupní v Pondelok od 08:30. Zašlite nám e-mail.
TOPICS
faq
 

Do jaké míry lze nakonfigurovat kolo?

Kola Canyon lze zakoupit pouze ve specifikaci, jak jsou prezentována na webu. Proto není možné měnit komponenty či barevné provedení. Na podzim každého roku bývá rozhodnuto, jaké modely a jake vybavení budou nabízeny v nadcházející sezóně. Rovněž určíme kolik kusů jednotlivých modelů vyrobíme a objednáme příslušné množství komponentů přímo od výrobců. Díky tomu můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu našich kol. Z těchto důvodů nelze provést žádné změny ve výbavě nebo barvě.
Jedinými možnými změnami (u některých silničních modelů) je rozsah převodů,šířka řídítek a délka představce. Tyto změny jsou zpoplatněny.
 

Jaké jsou náklady na přepravu kola?

Přeprava po Německu stojí 34,90 Euro. Přperava do Rakouska a dalších zemí EU stojí49,90.
Dalším poplatek je za obal Bikeguard. Ten je do objednávky automaticky přidán aby nedošlo k poškození kola během přepravy. Detailní přehled poštovného a balného najdete na našich stránkách

Je možné zasílat i momi Evropu?

Kvůli rozměrům krabice BikeGuard (128x84x30cm) se považuje za objemné zboží. Prosím pošlete nám vaši úplnou adresu a adresu nejbližšího mezinárodního letiště a my vám zašleme cenovou nabídku přepravy.
 
Pro další informace kontaktujte naši hotline 226 259 001

Akú ponúkate záruku?

K zákonnej 2 ročnej záruke dobrovoľne ponúkame na tohtoročné cestné, MTB a triathlonové rámy a vidlice 6 ročnú záruku (okrem stredového náboja a odpružených vidlíc). Naša záruka je platná od dátumu predaja a je neprenosná. Vzniknuté vady na laku nepodliehajú záruke. Vyhradzujeme si právo na opravu poškodených rámov či vidlíc, alebo na ich výmenu za novší model. Táto výhrada sa týka všetkých reklamácií. Ďalšie náklady, napr. montáž, transport, atď., nie sú kryté zárukou.
 
Záruka sa nevzťahuje na škody spôsobené nesprávnym použitím, príp. použitím k inému ako určenému účelu podľa oblastí použitia vyobrazených na našej webovej stránke pre príslušný produkt, ako napr.:
 
- Zanedbávanie výrobku (nedostatočná údržba);
- Zmeny na ráme alebo na vidlici (napr. rytie alebo lakovanie);
- Namontovanie a prerábanie ďalších, nami výslovne neschválených komponentov, alebo výmena nami pri dodávke zabudovaných komponentov za komponenty nerovnakého druhu;
- Pád;
- Nadmerné zaťaženie;
- Skoky;
- Alebo nadmerné namáhanie iného druhu.
 
Všetky ostatné komponenty (okrem súčiastok podliehajúcich opotrebeniu - plášte, reťaz, ložiská, atď) majú 2-ročnú zákonnú záručnú lehotu.

Proč není na vidlici Ultimate CF/AL krytka hlavového složení?

Udělali jsme to záměrně. Můžete jasně vidět, že hlavové složení Acros I-lock vyvinuté speciálně pro Canyon nepotřebuje klasického ježka.

Jak mohu zkontrolovat aktuální dodací lhůty a dostupnost jednotlivých modelů?

V závislosti na sezóně může být některých modelů nedostatek nebo mohou mít pozdější datumj odeslání. Pro informace o aktuálně dostupných kolech nás můžete kontaktovat na telefonu 226 259 001 nebo e-mailu slovkia@canyon.com

Jaké způsoby platby mohu využít?

Dobírka (dostupné pouze pro dodací adresu v Německu):
Nejjednodušší způsob platby je na dobírku. Platíte pošťákovi přímo při převzetí zásilky. Výhodou je, že kolo obdržíte bez zpoždění. DHL si účtuje poplatek 2€ bez ohledu na výši faktury.
 

Advance payment:
If your bike is available within the next three weeks, shortly after being sent an automatic order confirmation you will receive a pre-payment invoice. In order to expedite a smooth processing of your order, please remit payment stating your customer and order number at least seven working days prior to the advised delivery date of your bike. As soon as payment has been received, your bike will be made ready for despatch as quickly as possible. If you have chosen a bike with a delivery date which exceeds three weeks, you will receive an order confirmation immediately upon receipt of your order, and around three weeks before the scheduled delivery date a separate pre-payment invoice. After you have received your invoice then please proceed as described above.
 
Cash card:
If you collect your bike from our shop, you can pay either by cash or cashcard. Please note the daily limit on your cash card.
 
Credit card (Visa, Mastercard):
We offer our customers the chance to pay by credit card. Simply enter your credit card details during the order process. Your credit card will not be debited until the ordered articles have been sent.

Kdy je vhodné změnit šířku řidítek?

Po zadání vašich tělesných rozměrů vše překontrolujeme a doporučíme vám nejvhodnější velikost kola. Pokud jsou vaše data mimo naše parametry, doporučujeme zvolit jinou délku řidítek, která bude víc odpovídat vašemu jízdnímu stylu. Výměna řídítek stojí 20€.
 
Nejdůležitější hodnotou pro určení šířky řidítek je šířka vašich ramen. Poté co přijmeme vaše PPS data, tak je porovnáme se standartními specifikacemi Canyon.
 
Pokud se vaše data příliě liší od standartních dat Canyon, doporučujeme přejít na jinou šířku řidítek, abyste dosáhli ideální pozice na kole.
 
Výměna řidítek stojí 20€
 
Naši zaměstnanci v call centru vám rádi poskytnou další informace.

Magura recalls Durin race forks. How do I get my replacement fork?

Magura is recalling a number of Durin Race forks MD 80R and MD 100R. Durin Marathon and Durin SL versions are not affected by this recall. You can check online if your model is affected by the recall at here Should your fork be one of those which is affected, then please stop riding the bike immediately, otherwise serious accidents can occur. During the recall the lower legs will be exchanged. Following the modification the fork is roadworthy again.
 
You can send the fork directly to Magura at:
 
Fa. Magura - Stichwort: Rückruf Durin
Stuttgarter Str. 48
72574 Bad Urach
Germany
 
Alternatively, please send the complete bike or disassembled fork to us here at Canyon. Following consultation with us you will then receive a return note free of charge
 
If you have any further questions, please don't hesitate to contact us.

Mohu dostat kolo Canyon s jinými komponenty nebo v jiné barvě?

Kola Canyon jsou dostupná pouze v barvách a specifikací, které jsou uvedeny na našich webových stránkách nebo v katalogu. Takže žádné změny možné nejsou.
 
Na podzim každého roku bývá rozhodnuto, jaké modely a jake vybavení budou nabízeny v nadcházející sezóně. Rovněž určíme kolik kusů jednotlivých modelů vyrobíme a objednáme příslušné množství komponentů přímo od výrobců. Díky tomu můžeme nabídnout velmi výhodnou cenu našich kol. Z těchto důvodů nelze provést žádné změny ve výbavě nebo barvě.
 
Vyjímkou je změna kazety, řidítek nebo představce u některých modelů. Za tyto změny si účtujeme malý poplatek.

Pure Cycling.