Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

ONLINE CHAT SPÝTAJTE SA NAŠICH ODBORNÍKOV:

CHAT NIE JE MOMENTÁLNE DOSTUPNÝ. ČOSKORO BUDEME OPÄŤ ONLINE.

Naše servisné miesto je opäť dostupné dnes od 08:30. Môžete nám zavolať na +421 220 510 450 alebo nám zašlite e-mail.
Obtížnost: lehké

Tyto úkony zvládne každý kdo se zajímá o cyklistiku. K těmto opravám nepotřebujete buď vůbec žádné nářadí nebo si vystačíte s tím standardním jako jsou imbusové klíče, kleště nebo šroubovák. V této kategorii najdete především jak provést na kole nastavení.
Podobná témata: Vytisknout článek

Correct use of Sag Monitor

The Sag is the most important parameter when setting the spring elements. It shows how much the spring element compresses when sitting on the bike. The correct Sag depents on the rider`s weight and on the condition of the trail.

The Sag Monitor shows how far the damper was compressed. To set it back on its original position, turn the knob clockwise. You need to apply a bit of strenth to do it.

Using the Sag monitor, you can set the Sag preciesely and without misunderstandings. A stay-set indicator shows the Sag for all kinds of use of the bike. Picture 1

Downhill and Enduro bikes usually have a Sag of around 30% to 35%.

Canyon důsledně kontroluje kvalitu informací uvedených v tomto Centru technické podpory. Jakékoliv opravy nebo úpravy na kole jsou na vaši zodpovědnost. Nevíte-li jak něco opravit zašlete kolo do Canyonu nebo jej svěřte odbornému servisu. Canyon neposkytuje záruku a ani nepřebírá žádnou zodpovědnost za informace obsažené v tomto Centru technické podpory.


Picture 1: Setting the Sag Monitor back

Picture 1: Setting the Sag Monitor back

Pomohl vám tento článek?anone

Pure Cycling.