Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

ONLINE CHAT SPÝTAJTE SA NAŠICH ODBORNÍKOV:

CHAT NIE JE MOMENTÁLNE DOSTUPNÝ. ČOSKORO BUDEME OPÄŤ ONLINE.

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450
PŘÍSTUP

Nejprve to byla ocel, poté hliník a nakonec karbon - ale který materiál bude následovat? My v Canyonu diskutujeme o výzvách do budoucnosti. Neustále testujeme nové materiály - každý jednotlivý prvek. Během několika posledních let to byl hliník a karbon, které se osvědčily. Dosáhli jsme však konečné verze? Je to už vše i pro další materiály? V žádném případě! Zaměřujeme se nejen na výkon, ale také na komfort jezdce, protože ten způsobuje zlepšení výkonu. Ale jak docílit optimální úrovně komfortu? V první řadě je důležité, že materiál musí disponovat dobrou pružností a tlumícími vlastnostmi stejně jako musí absorbovat nárazy, protože to je jediný způsob, jak bude jezdec chráněn před nežádoucími otřesy.

ŘEŠENÍ

Z hlediska pružnosti a tlumení dosáhl karbon i hliník svých limitů. To je důvod, proč jsme se v Canyonu dali na neprobádanou cestu využití bazaltových vláken u nové sedlovky VCLS. A proč? Bazaltová vlákna zaručují větší elasticitu a nabízejí lepší tlumící vlastnosti než karbon. Přispívají také k měřitelné znatelně vyšší úrovni komfortu. Bazaltová vlákna mají až čtyřikrát větší pružnost než karbonová vlákna . A na tom je u sedlovky nutno brát ohled, protože tento komponent musí spolehlivě absorbovat a reagovat i na nejmenší otřesy.

PRODUKT

Vývoj sedlovky Canyon VCLS Post představuje novou éru ve výrobě sedlovek. VCLS Post zaručuje pružící a tlumící výkon, který výrazně snižuje zatížení na svaly jezdce. Rámový set Ultimate CF SLX Evo společně s novou VCLS Post, novým hlavovým složením i- Lock PIT (umožnil úsporu hmotnosti 22 gramů), titanovými šrouby brzd a SLX objímkou to vše přispělo k vytvoření ještě lehčího rámového setu i s komponenty.

vcls-cfslxevo

VCLS Post – Ohromuje nejvyšší úrovní komfortu. Bazaltová vlákna jsou čtyřikrát víc elastická než ty karbonová.

Rámový set Ultimate CF SLX – Díky použití odlišných karbonových vláken, je rám schopen převést všechnu energií z pedálů do absolutního zrychlení, a také spolehlivě vydrží i tu nejvyšší zátěž.

i-Lock PIT – Hlavové složená vyráběné z kompozitu zaručují nejdelší možnou životnost. Váhová úspora: 22 gramů.

One One Four SLX vidlice – Zaručuje nejvyšší úroveň komfortu a tuhosti. "Nejvyšší známka za tuhost a komfort." TOUR magazine (01/09).

Pure Cycling.