Bohužel, nezasíláme do této destinace.

SERVICE CHAT TALK TO THE PEOPLE THAT BUILD YOUR BIKE:

CHAT IS NOT AVAILABLE RIGHT NOW. WE WILL BE BACK ONLINE SOON.

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: 226 259 001

endurace CF

Maximální komfort přináší lepší výkony

Pokud hledáte novou definici komfortu zaměřte se na Endurace CF. Vyzbrojeno stejnými technickými a estetickými vlastnostmi jako současný model Ultimate CF kombinuje Endurance CF čistý výkon, carbon know-how Canyonu, technologii VCLS a sportovní geometrii a naším nejnovějším Integral Comfort konceptem. Vnitřní vedení lanek dává kolo čistý vzhled, který je v souladu se současnou designovou filozofií Canyon.

Tuhá zadní stavba, hladké spoje, široká spodní rámová trubka a naše patentovaná sedlová trubka Maximus reprezentuje to nejlepší z německé techniky pro maximální výkony bez námahy. Endurance CF nastavuje nové standarty v komfortu a ergonomii, což je důvod proč jsou všechny modely vybaveny naší sedlovkou VCLS Post 2.0, řidítky Ritchey WCS EvoCurve a sedly Fizik Bull. Extra široké ráfky DT Swiss společně s 25mm plášti Continental Grand Prix 4000s II dotvářejí celkový dojem pro hladkou a stabilní jízdu.

Endurace CF 9.0 SL 2.699 €

Endurace CF 9.0 PRO 2.299 €

Endurace CF 9.0 1.799 €

Endurace CF 8.0 1.499 €

Maximus Seattube

Poslední generace Maximus Seattube má jemně vroubkovaný spodní okraj, který navazuje na středové složení díky tomuto pruží přesně tam jde je to potřeba. Když se na sedlovku podíváte, tak uvidíte že je širší než delší. Tento asymetrický design umožnit zvýšení tuhosti okolo středového složení bez toho aby byla ovlivněn komfort.

VCLS Modul

Spojení horní rámové trubky, sedlové trubky a sedlových vzpěr VLCS modul se chová jako "Comfort Control Centre". Tato sekce, která spojuje zadní stavbu a horní rámovou trubku nabízí perfektní kombinaci boční tuhosti, minimální váhy a maximálního pohodlí.

Středové složení Press-Fit

Použitím středového složení Press-Fit (86.5mm x 41mm) umožňuje udělat spojnici mezi středem a asymetrickými řetězovými vzpěrami o 20 mm širší a také silnější. Toto spojení umožňuje efektivnější přenos síly a zvýšenou tuhost šlapacího středu.

Celokarbonová vidlice

Váha pouhých 340g, naše vidlice celokarbonová One One Four SL s hliníkovými patkami poskytuje nejlepší možný kompromis mezi tuhostí a komfortem, zatím co 1 1/2" - 1 1/4" krk zaručuje precizní a stabilní ovládání.

Pure Cycling.