Bohužel, nezasíláme do této destinace.

přehled států kam zasíláme

Naše servisní místo je opět dostupné dnes od 08:30. Můžete nám zavolat na 226 259 001 nebo nám zašletee-mail.

Ultimate CF SL

The most up-to-date carbon technology for well under 45.000 CZK

L'ACHETEUR CYCLISTE

Nejlepší koupě!

RoadBike Testsieger

Outstanding - Test winner

Nový rám Ultimate CF SL s hmotností pouhých 940 g je vybaven téměř vším, čím se pyšní špičkový karbonový silniční rám Ultimate CF SLX, a přináší optimální kombinaci lehké konstrukce, tuhosti, pohodlí a ambiciózního vzhledu. Přímé spojení oválných vzpěr zadní stavby s horní rámovou trubkou činí zadní trojúhelník tohoto rámu extrémně tuhý a podstatně pohodlnější, a to díky zploštělé horní rámové trubce a sedlové trubce Maximus Seattube. Spolupráce mezi tuhým středovým složením Press-Fit a asymetrickou zadní stavbou rámu pak přináší maximální výkon.

Lehoučká vidlice One One Four SLX s karbonovými koncovkami je skutečným mistrem co do zajišťování pohodlí. Tato závodní vidlice se může pochlubit výjimečnou boční tuhostí a schopností pohlcovat tvrdé nárazy, což zajišťuje speciální vrstvení karbonových vláken, které je stejné jako u vzpěr zadní stavby. Maximální tuhost pro spurt a dokonalost řízení a bezpečí při rychlých sjezdech zase přináší sloupek vidlice o průměru 1 ¼ palce. Úzké trubky, ladný design a systém vnitřního vedení kabelů propůjčují rámu vzhled, nad kterým radostí zaplesá nejedno oko, a jenž si v ničem nezadá s modelem SLX. Nejnovější technologie zpracování karbonu pod cenu sahající výrazně pod 45.000 CZK – tento sen se díky novému modelu Ultimate CF SL stal skutečností!

modely

Ultimate CF SL 9.0 LTD 125 2.799 €

Ultimate CF SL 9.0 AERO 2.799 €

Ultimate CF SL 9.0 TEAM 2.599 €

Ultimate CF SL 9.0 SL 2.599 €

Ultimate CF SL 9.0 2.199 €

Ultimate CF SL 8.0 1.999 €

Ultimate CF SL 7.0 1.599 €

Ultimate CF SL Frameset 1.199 €

Vedení bovdenů horní trubkou

Extrémně ostrý úhel pod kterým vstupují a vystupují lanka z horní rámové rámové trubky významně snižuje tření. Navíc už nikdy nebudete potřebovat ochranné samolepky, protože ať řidítka natočíta jakoliv, tak se bowdeny rámu nedotknou.

Patka ze dvou částí a karbonové koncovky

Patka přehazovačky se skládá ze dvou částí, které jsou přišroubovány každá na jedné karbonové patce. Toto zaručuje maximální šířku a tuhost při co nejnižší hmotnosti.

Extra široké spoje trubek

Sedlové vzpěry obcházejí sedlovou trubku a jsou napojeny přímo na horní rámovou trubku. Toto příme spojení sedlových vzpěr a horní rámové trubky je mnohe tužší a dodává vertikální pružnost při absorbování velkých rázů. Vaše ruce zůstanou déle prokrvené, vaše výkonost zůstane na vyšší úrovni pro delší dobu a vaše svaly budou schopny efektivně pracovat na dlouhých tratích.

One One Four SLX

Aerodynamičtější silueta zaručuje vertikální pružnost. Toto zaručuje, že se rázy nedostanou až k jezdci. Vaše ruce zůstanou déle prokrvené, vaše výkonost zůstane na vyšší úrovni pro delší dobu a vaše svaly budou schopny efektivně pracovat na dlouhých tratích.