Závodníci

Spolupracujeme s nejlepšími sportovci napříč rozdílnými disciplínami, abychom zajistili to, že kola na kterých budete jezdit jsou ta nejlepší. Tato zpětná vazba je přímo projevuje ve vývoji našich kol. Věříme, že výsledky mluví za sebe. Kola Canyon zvítězila v největších světových závodech jako jsou Klasiky, několikrát vyhrála etapu na Grand Tour a umístila se i celkově nemluvě o mnoha národních šampionátech nebo Mistrovství Světa.

Držitel nejlepšího času a trojnásobný vítěz legendárního závodu Leadville 100 je "Albanator" dravec jak má být. Tento výjimečný sportovec je známý svou železnou disciplínou, která přináší výsledky. Dvojnásobný světový a evropský šampion v maratonu se zřídkakdy ocitne mimo stupně vítězů. Vloni na prototypu modelu Canyon Exceed se Alban znovu zapsal do historie, když vyhrál Mistrovství světa i Leadville. Udrží si tento rakušan titul i v roce 2016? Může posunout hranici rekordního času na Leadville pod neuvěřitelnou hranici 6 hodin? Nepřekvapilo by nás to.

teamteaser tert

TOPEAK-ERGON RACING TEAM

V roce 2016 bude pět z těch nejlepších XC maratonců na světě opět reprezentovat Canyon a tým Topeak Ergon Racing. Obhájce maratonského titulu mistra světa, Alban Lakata, spolu s českým a evropským mistrem evropy v maratonu 2012 Kristiánem Hynkem, vítězkou legendárního závodu Leadville 100 Sally Bigham a dále pravidelný reprezentant USA Jeremiah Bishop spolu s jihoafrickým lvem, Erikem Kleinhansem, budou společně bojovat o místa na pódiu v nejtěžších závodech na planetě.