Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

ONLINE CHAT SPÝTAJTE SA NAŠICH ODBORNÍKOV:

CHAT NIE JE MOMENTÁLNE DOSTUPNÝ. ČOSKORO BUDEME OPÄŤ ONLINE.

Budeme opäť dostupní v Pondelok od 08:30. Zašlite nám e-mail.

SERVICE CENTER:Servis, záruka, atd.

KONTROLA, ÚDRŽBA, OPRAVY

Servisní formuláře Vám dávají možnost nám zaslat konkrétní informaci o Vašem Canyonu před započetím servisu. To nám umožní určit nutné kroky, které je třeba provést předem, abychom zredukovali celkovou dobu trvání.

Naše servisní středisko Vás bude kontaktovat a probere s Vámi nezbytné práce, které by měly být provedeny na Vašem kole. Upozorňujeme, že zasláním servisních formulářů se neuzavírá smlouva a jakékoliv opravy a práce nemohou být započaty dokud nebudou odsouhlaseny ze strany Canyonu.

Osobní údaje
Typ požadovaného servisu
Víte jaký typ servisu budete požadovat? Pokud ano, vyberte jednu ze 3 možností níže:
 
Servis komponentů odpružení může být přidán ke všem typům servisu za příplatek.
Poznámka: Ako alternatívu vám môžeme poslať repasovaný plne funkčný piest systému Shapeshifter ktorý si vymeníte sami doma a tak môžete bicykel používať ešte rýchlejšie.

Upozornění: Ceny nezahrnují přepravné a cenu materiálu.

Závady a jejich projevy
Popište prosím závady a jejich projevy přesně a stručně. Máte k dispozici 750 znaků. Tyto informace požadujeme, abychom pro Vás mohli předem určit nejlepší možný typ servisu a abychom Vaše kolo opravili v nejkratší možné době.

max. 750 znaků

Nahrání fotek
Abychom lépe rozpoznali problém, tak nám zašlete fotky Vašeho poškozeného kola. Po nahrání můžete tyto fotky upravit či zvětšit.
Souhlas s náklady
Pokud nám oprávníte k servisním zásahům bez limitu nákladů na opravu, bez nutnosti Vás kontaktovat, můžete ušetřit další čas.
Potvrzení

Pure Cycling.