Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Naše servisné miesto je opäť dostupné dnes od 08:30. Môžete nám zavolať na +421 220 510 450 alebo nám zašlite e-mail.

 

TORQUE DHX ROCKZONE 2014

Jeden kus dostupný ve velikosti M, barva atom grey, Položka č. AS1007243

Už niekolko rokov je Torque FRX synonymom pre nekompromisný dowhnill bike vdaka svojej kvalite a maximálnej flexibilite. Jeho nástupca, nový Torque DHX, má vylepšenú kinematiku pre lepší prenos energie zo šlapania, ešte lepšie citlivé odpruženie a vyšiu rezervu zdvihu, co znamená, že je navrhnutý pre downhill a použitie v bikeparku. Rám Torque DHX bol kompletne prepracovaný. Nové tvarovanie trubiek a znížená horná rámová trubka, ktorá poskytuje nižšiu strednu výšku rámu a viac priestoru na pohyb, zaistujú celkovo nový moderný Canyon dizajn. Robustný a tuhý rám má inovatívne technológie Canyon ako novú pevnú osu "Canyon Through Axle" pre maximálnu pevnost kolies, nastavitelný uhol gulôckových ložísk pre maximálnu spolahlivost a odolnost a ISCG úchyt pre možnost výberu radenia. Krátke retazové vzpery spolu s dlhšou športovou hodnotou reach utvárajú vyváženú geometriu a perfektnú pozíciu v sedle. Položený uhol riadenia zlepšuje hladkost jazdy v zjazdoch. Nízko položený stred a ploché uhly pre maximálnu rýchlost v klesaní alebo príkrejšie uhly pre nárocné technické sekcie? Track Flip ti dá vybrat. 195 mm pre šliapanie alebo 210 mm pre rýchle zjazdy - záleží len na tebe. Ci už chceš lahký downhill pre bike parky a traily (Playzone a Dropzone) alebo cistokrvný downhill bike (Flashzone, RockZone a Whipzone) - nový Torque DHX znamená círu zábavu.

Nové kolo/rám s viditelným poškozením po vzhledové stránce
Detaily Images

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

Bikes and framesets in the category 2 are unused new bikes that may display minimal colour deviations, scratches or paintwork defects. As a rule not all these conditions are fulfilled (a bike is also categorized as category 2 if, for example, the orange line on the top tube doesn't fulfil Canyon's quality standards but the bike otherwise displays no defects). As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 2. Furthermore, the bikes are all built up by our workshop staff, checked and, if required, readjusted.

NYNÍ JEN: 2.629,00 €
Pôvodná cena: 2.699,00 € Ušetrené: 70,00 €
Rám Canyon Torque DHX
Tlmič Cane Creek Double Barrel
Vidlica RockShox Boxxer R2C2
Hlavové složení Cane Creek 40
Přehazovačka SRAM X9 Type 2, 10s
Napínák řetězu e.thirteen LG1 Taco
Radiace páčky SRAM X9 Trigger
Brzdové páčky Avid Elixir 7 Trail
Brzdy Avid Elixir 7 Trail
Kazeta Shimano 105 CS-5700 10s 11-26
Kolesá SUN Ringlé Charger Expert
Plášte Maxxis Highroller II Super Tacky 60DW /
Minion DHR II Super Tacky 60DW
Kliky Truvativ Descendant
Převodníky 36
Představec Renthal Renthal Integra
Riadítka Renthal Fat Bar
Gripy Canyon Bracelets Lock On
Sedlo SDG I-Fly Custom
Sedlovka SDG Micro I-Beam SP 2014
Pedály - - -
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch MTB
Hmotnost 16,50 kg

Overall mark: VERY GOOD

Mountainbike 05/10 (model 2010)