Bohužiaľ, nezasielame do tejto destinácie.

prehľad štátov kam zasielame

Prosím kontaktujte nás. Jsme k dispozici dnes do 16:30: +421 220 510 450

 

GRAND CANYON CF SLX 29 FRAMESET 2013

Jeden kus dostupný ve velikosti XL, barva team, Položka č. A1036746

Velké kolesá velké ciele. S vývojom nového Grand Canyon CF SLX 29 sme nadviazali na úspechy overené série Grand Canyon. Krátke retazové vzpery zarucujú športové, ale nie nestabilné ovládanie. Nižší stredová partia a dobrá pozícia "v bicykli" a tiež krátka hlavová trubka zaistujú vybrúsenú jazdu do kopcov. Nový karbónový 29er najviac boduje, rovnako ako jeho hliníkový kolega, za vynikajúcu geometriu, ktorá sa perfektne hodí k potrebám 29 palcových kolies. Recept na úspech tejto novej karbónové rakety je skrytý vo vnútri rámu. Použili sme každú detailnú fintu z encyklopédií na dosiahnutie perfektnej kombinácie rôznych typov karbónových vlákien, cím sme zmaximalizovali jednotlivé výhody materiálov. Dômyselné vrstvenie karbónových vlákien prináša vynikajúcu tuhost a úroven komfortu a necháva konkurenciu daleko za sebou. Velké kolesá zaistujú najlepšie odvalovacie vlastnosti a masívna hlavová trubka zarucuje ešte lepšiu obratnost ovládania a vyššiu bezpecnost v rýchlych zjazdoch. Dalším klenotom je Impact Protection Unit (IPU), ktorá zabranuje riadidlám v poškodení hornej trubky v prípade nehody. Grand Canyon CF SLX je so svojou spolahlivou a vyskúšanú geometriou ideálny bicykel pre nárocné maratóny a XC.

Nové kolo/rám v perfektním stavu
Detaily

Upozornění! Obrázek je pouze ilustrativní. Pro informace o použitých komponentech si prosím prostudujte tabulku specifikace.

Bikes in this category are new bikes or frames without any kind of damage. These may be from previous year's models or special individual bikes. The bikes are in a technical condition equal to that of a current serial bike. As with all Factory Outlet-bikes we give the same guarantee as on a current serial bike on all bikes in the category 1.

NYNÍ JEN: 1.199,00 €
Pôvodná cena: 1.699,00 € Ušetrené: 500,00 €
Rám Canyon Grand Canyon CF SLX
Hlavové složení Cane Creek 40
Sedlovka Ritchey Flexlogic Trail Carbon
Nářadí Pure Cycling Torque Wrench
Příručka Pure Cycling Handbuch MTB
Hmotnost 1080 g

Overall mark: VERY GOOD

Mountainbike 05/10 (model 2010)